Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Lista otwieranych zawodów. Zobacz, jak na tym zyskasz

  wymóg wykształcenia wyższego .ZMIANY W DOSTĘPIE DO ZAWODU EGZAMINATORA OSÓB UBIEGAJĄCYCH SIĘ O UPRAWNIENIA DO KIEROWANIA POJAZDEM Zawód Egzaminator osób (...)

 • Będzie wsparcie na innowacyjność

  rozwojowych; raport z badania sprawozdania finansowego, o którym mowa w pkt 4, wraz z opinią biegłego rewidenta; zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego o niezaleganiu (...)

 • Przeniesienie do rezerwy przez WKU

  powyższym na jakiej podstawie mogę zwrócić się do komendanta WKU z prośba o przeniesienie mnie do rezerwy oraz jakie przepisy to normują. W dniu 7 grudnia wysłałem do (...)

 • Porada prawna na temat raport do komendanta o studia

  Nie szukaj dłużej informacji na temat raport do komendanta o studia, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Przeniesienie do rezerwy po ukończeniu studiów

  przeniesieni do rezerwy. Poza tym wszyscy byli odraczani do dnia 30.9.004r., a nie tak jak ja do 30.9.2005. Czy mam jakaś możliwość uniknięcia powołania do służby? Jest Pan (...)

 • 5 lat w UE - UOKiK

  znowelizowana przez Sejm i dostosowana do prawa unijnego jeszcze przed akcesją. Z 5 do 50 mln euro zwiększono maksymalną wysokość kary za nieudzielanie informacji w toku postępowania prowadzonego (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane