Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Małolaty nie skorzystają z solarium

  . solarium, małoletni, rak skóry, czerniak, reklama

 • Solarium tylko dla dorosłych

  ogólny stan zdrowia społeczeństwa oraz  zmniejszy się liczba zgonów zależnych od stylu życia. lampy UV, naświetlanie, opalenizna, zdrowie, czerniak, rak skóry, solarium, (...)

 • Małoletni nie skorzysta z solarium

  promieniowania ultrafioletowego na zdrowie oraz zachęcanie do badania znamion i zmian skórnych.   solaria, małoletni, dzieci, zakaz reklamy, solarium, udostępnianie solariów, rak skóry, (...)

 • Porada prawna na temat rak skóry

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rak skóry, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wykaz chorób zawodowych

  kontaktowa  1 rok  7) toksyczne zapalenie skóry z przebarwieniem wywołane przez smary lub oleje  2 lata  8) liszaj płaski kontaktowy wywołany odczynnikami stosowanymi w fotografii

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane