Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ferie tańsze z Kartą Dużej Rodziny

  ON, LOTOS LPG, BENZYNA LOTOS; rabat 10 gr na 1 litr paliwa LOTOS DYNAMIC i LOTOS DYNAMIC DIESEL; rabat 20% na wszystkie produkty gastronomiczne w ofercie Cafe Punkt Lotos oraz 20% na myjnie samochodowe (...)

 • Tańsze rozrywki z Kartą Dużej Rodziny...

  rabat 5 gr na 1 litr paliwa (LOTOS ON, LOTOS LPG, BENZYNA LOTOS); rabat 10 gr na 1 litr paliwa (LOTOS DYNAMIC i LOTOS DYNAMIC DIESEL); rabat 20% na wszystkie produkty gastronomiczne (...)

 • Rabat na fakturze VAT

  dodać nową pozycję "Rabat promocyjny" i cena brutto "-50 zł"? Jeżeli tak, to z jaką stawką VAT? Zgodnie z art. 29 ust. 4 ustawy o podatku od towarów i usług (VAT), obrót zmniejsza się (...)

 • Porada prawna na temat rabat

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rabat, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rabaty i marże

  , rabat, marża

 • Udzielenie rabatu a faktura korygująca VAT

  Klient ma zagwarantowane w umowie, że jeśli w przeciągu określonego czasu sprzeda co najmniej 30 000 szt. produktu przysługuje mu rabat w wysokości 3%. Rabat ten jest przyznawany po zapłaceniu

 • UOKiK karze za nieuczciwą reklamę. Sklep wprowadzał w błąd

  Przy zakupie dwóch sztuk – rabat na każdą 60 proc. Rabat udzielany od ceny detalicznej, nie dotyczy kolekcji jesień/zima 2012/2013 – to hasło z wyprzedaży w sklepach obuwniczych (...)

 • Wypoczynek z Kartą Dużej Rodziny

  Dynamic i LOTOS Dynamic Diesel). Grupa LOTOS S.A. zapewnia ponadto rodzinom 3+ dwudziestoprocentowy rabat na wszystkie produkty gastronomiczne oferty. Taki sam rabat przyznaje rodzinom wielodzietnym (...)

 • Premie pieniężne od kontrahenta a VAT

  premie pieniężne, rabat, zapłata za usługę, wynagrodzenie

 • Rabat nagrodą w konkursie

  rzecz pracownika świadczeniodawcy lub osoby pozostającej ze świadczeniodawcą w stosunku cywilnoprawnym. konkurs, rabat, nagroda, gra losowa, płatnik, PIT-8A

 • Premia pieniężna i jej skutki podatkowe

  , rabat

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane