Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak uzyskać zasiłek macierzyński?

  Komu przysługuje zasiłek macierzyński? Zasiłek macierzyński przysługuje: pracownikom, członkom rolniczych spółdzielni produkcyjnych i spółdzielni kółek (...)

 • Zasiłek pogrzebowy - kiedy i komu przysługuje

  Co to jest zasiłek pogrzebowy ? Zasiłek pogrzebowy jest to jednorazowe świadczenie, które jest przyznawane na pokrycie kosztów pogrzebu. Zasiłek pogrzebowy (...)

 • Zasady chowania zmarłych w polskim systemie prawnym

  prawa do emerytury lub renty, lecz spełniała warunki do jej uzyskania i pobierania, osoby pobierającej zasiłek chorobowy, świadczenie rehabilitacyjne, zasiłek macierzyński lub zasiłek (...)

 • Porada prawna na temat pzu zasiłek pogrzebowy komu i ile

  Nie szukaj dłużej informacji na temat pzu zasiłek pogrzebowy komu i ile, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kto może otrzymać zasiłek opiekuńczy?

  Komu przysługuje zasiłek opiekuńczy? Zasiłek opiekuńczy przysługuje wszystkim osobom objętym ubezpieczeniem chorobowym, zarówno obowiązkowo, jak i dobrowolnie, a więc: pracownikom

 • Jak uzyskać zasiłek pogrzebowy?

  Organizacja pogrzebu niesie ze sobą wiele wydatków. Dlatego pamiętaj, że możesz dostać zasiłek pogrzebowy z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). Sprawdź, kto może dostać taki zasiłek (...)

 • Zwrot kosztów pogrzebu

  ubezpieczyciela, wejść w skład spadku, dlatego, że nie należała do praw i obowiązków zmarłego. zasiłek pogrzebowy, koszty pogrzebu,

 • Mieszkanie po zmarłej dla niespokrewnionego

  na NW, a Policja nie znalazła żadnej rodziny (w znaczeniu KC). W obecności dozorczyni i przedstawicielki Wspólnoty Mieszkaniowej weszłam do M-2 aby odnaleźć dowód osobisty i ubranie do pochówku. (...)

 • Zasiłek macierzyński

  jest na okres 2 tygodni.   Ile wynosi miesięczny zasiłek macierzyński? Miesięczny zasiłek macierzyński (za okres ustalony przepisami Kodeksu pracy jako okres urlopu macierzyńskiego, (...)

 • Kto może dostać zasiłek chorobowy z ubezpieczenia chorobowego?

  warunków, przysługuje zasiłek chorobowy. Zasiłek chorobowy w czasie i po ustaniu ubezpieczenia chorobowego Zasiłek chorobowy przysługuje ubezpieczonemu, który (...)

 • Komu przysługuje zasiłek dla bezrobotnych?

  który zasiłek przysługuje.Za okres pobierania zasiłku dla osób bezrobotnych urząd wystawia PIT-11. Kiedy następuje przedawnienie roszczeń o zasiłek? Roszczenia do należnych a (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Alimenty dla byłego współmałżonka

  Jestem po rozwodzie. Mój mąż został uznany winnym rozpadowi małżeństwa. Moja sytuacja finansowa uległa pogorszeniu. Chciałabym wystąpić o alimenty (...)

 • bezrobotna matka samotnie wychowująca dziecko

  Witam! czy mógłby mi ktos napisać jakie przywileje przysługują bezrobotnej matce wychowujacej dziecko, jeśli w ogóle jakieś przysługują. Nie (...)

 • Proszę o pomoc!!!! Pilne!!!

  Mam 19 lat, 2 miesiące temu urodziłam córeczkę. Moja historia jest dość skomplikowana, ale nie chce żebyście mnie oceniali, bo wiem, że nie wypadnę (...)

 • Zasiłek pogrzebowy!!

  Witam Mam pytanie mojej sąsiadce zmarł mąż nie miał on emerytury czeka ja przygotowanie pogrzebu nie ma pieniędzy na niego a trzeba pochować zmarłego (...)

 • Odszkodowanie po wypowiedzeniu 3 letnim

  Witajcie, lokatorowi skończyło się 3 letnie wypowiedzenie w sierpniu 2004 roku. Teraz ma sprawę o eksmisje, ale sąd orzeknie lokal socjalny, bo przedstawi (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane