Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Rabaty i zniżki na ubezpieczenie samochodu18 Lutego 2005

  także odpowiednie zabezpieczenie pojazdu. ubezpieczenie majątkowe, OC, AC, autocasko samochodu, jazda bezszkodowa, zniżki, składki

 • Przedłużenie umowy ubezpieczenia OC25 Kwietnia 2006

  warunkach niż poprzednia umowa tzn. firma ubezpieczeniowa zmieniła zasady i nie uwzględnia zniżki za bezszkodową jazdę? Skoro w poprzedniej polisie widniały zniżki w kwocie 60%, to czy bez (...)

 • Współwłasność samochodu - zniżki na OC20 Września 2005

  Jestem właścicielem samochodu od kilku lat. Chcę aby od października samochód ten był współwłasnością moją i kuzyna. Kuzyn nie miał jeszcze własnego auta. Ja mam 60 % zniżki OC. Jak zarejestrować

 • Godziny ponadwymiarowe dla dyrektora szkoły23 Kwietnia 2007

  Czy dyrektor szkoły korzystający z tytułu zajmowanego stanowiska ze zniżki godzin, może mieć godziny ponadwymiarowe i w jakiej wysokości? Np. 3 godz. obowiązkowe i 10 ponadwymiarowych. Zgodnie (...)

 • Wydanie paszportu30 Stycznia 2006

  paszportowy, okazać dotychczasowy paszport, złożyć dwie fotografie oraz dokonać opłaty paszportowej. Jeżeli opłata paszportowa jest obniżona, należy posiadać legitymację uprawniająca do zniżki. (...)

 • Krajowy Rejestr Karny30 Listopada 2004

  przewidziane zniżki dla określonego zapotrzebowania, np. do celów adopcyjnych? Krajowy Rejestr Karny prowadzi wchodzące w skład Ministerstwa Sprawiedliwości "Biuro Informacyjne Krajowego Rejestru Karnego". (...)

 • Czas pracy nauczyciela kierownika internatu8 Października 2004

  nauczyciela wynosi 30 godzin wychowawczych tygodniowo, jednak ponieważ osoba ta jest kierownikiem internatu korzysta ze zniżki z tytułu pełnienia funkcji kierowniczych i wymiar jej godzin wychowawczych (...)

 • Bonifikata na wykup mieszkania komunalnego17 Stycznia 2001

  Czy przy sprzedaży mieszkań tzw. komunalnych, gmina może stosować dowolne bonifikaty zniżki dla osób fizycznych lokatorów? Czy stosuje się bonifikaty upusty od "widzimisię" burmistrza i rady miasta

 • Odmowa wypłaty odszkodowania z AC16 Stycznia 2001

  Opłacam OC i AC. Samochód zostawiony na górce na biegu zjechał i został rozbity tył samochodu. Ubezpieczyciel stwierdził, że jest to moje zaniedbanie i nie wypłaci odszkodowania z AC. Posiadam zniżki

 • Ubezpiecznie uczestnika szkolenia5 Sierpnia 2010

  ;w, jakim mogą ulec uczestnicy szkolenia. Wydaje się jednak, że zaoferowanie przyszłym kursantom ubezpieczenia będzie korzystne- organizator z pewnością uzyska zniżki w zakładzie ubezpieczeń (duża

 • Przejęcie polisy OC przez kupującego30 Lipca 2004

  poprzedni, zbywca samochodu nie posiadał takich zniżek, jak Pan, za bezwypadkową jazdę. Możliwa jest także inna sytuacja, że to na Pana rzecz zostanie dokonany zwrot, ponieważ to Pan posiada tzw. zniżki (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane