Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kwestionowanie poczytalności świadka23 Sierpnia 2004

  zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, które spowoduje wszczęcie nowego postępowania przeciwko niemu. W toku tego postępowania sąd będzie badał wszelkie okoliczności popełnienia (...)

 • Dokumenty w IPN18 Marca 2009

  z tym ma do niego zastosowanie art. 304 k.p.k. o społecznym obowiązku zawiadomienia prokuratury lub Policji o popełnieniu takiego przestępstwa. sfałszowanie dokumentu, społeczny (...)

 • Zażalenie do prokuratury25 Czerwca 2007

  przypadku pracy na czarno, zawiadomienie o tym miało by znaczenie na przykład w razie jednoczesnego zgłoszenia przestępstwa niealimentacji. Sama przez się praca na czarno ze strony pracownika (...)

 • Dowód w sprawie o znęcanie się25 Czerwca 2002

  , zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, odmowa dopuszczenia dowodu

 • Zawiadomienie o przestępstwie fałszywych zeznań6 Sierpnia 2007

  .). Proszę jednak pamiętać, że nie podlega karze świadek, który, nie wiedząc o prawie odmowy zeznania lub odpowiedzi na pytania (bo nie został o tym pouczony), złożył fałszywe zeznanie (...)

 • Niezgodne z prawem zatrzymanie7 Grudnia 2005

  nie zostanie mu udowodniona wina. Winę powinien udowodnić prokurator a orzeka o popełnieniu sąd. Przed sądem może Pan dowodzić swojej niewinności a nie przez policją. W zasadzie skoro istnieje

 • Zmiana postępowania ze zwykłego na uproszczony29 Grudnia 2006

  zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa o wartości 200tys zł. Zawiadomienie zawierało trzy zarzuty: 1.Zagarnięcie towarów o wartości 95 tys. Dowód: dokumenty (...)

 • Wyłączenie prokuratora od udziału w procesie8 Grudnia 2005

  Złożyłem zawiadomienie podejrzeniu o popełnieniu przestępstwa, którego dopuścił się prokurator prokuratury rejonowej na moją szkodę, to jest za bezprawne zajęcie mojego mienia (...)

 • Właściwość prokuratury26 Stycznia 2005

  doniesienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa wyłudzenia towarów? Czy takie doniesienie składa się do prokuratury właściwej ze względu na siedzibę dostawcy czy odbiorcy towarów? (...)

 • Kara za niezłożenie w terminie deklaracji PCC-310 Maja 2010

  udokumentowaną wiadomość o popełnieniu przestępstwa skarbowego lub wykroczenia skarbowego. zniesienie współwłasności, orzeczenie sądu, czynny żal, deklaracja, wykroczenie, odsetki (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później (...)

 • spamowanie to wykroczenie?!

  Witam. W dzisiejszych czasach są różne sposoby uprzykrzenia życia. Kiedyś były anonimy a dzisiaj? Spam. Dostaje może pustych wiadomości z 3 różnych (...)

 • Nieuczciwy pracodawca - prawnik

  Mój mąż przez dwa miesiące pracował w Kancelarii Prawnej, której właścicielem jest prawnik. Przez dwa miesiące pracodawca nie podpisał z nim (...)

 • - Kupię Tuska i zrobię z niego niewolnika.

  W CZYM http://niepoprawni.pl/grafika/po-w-tle-pzprjpg http://www.google.pl/imgres?q=PIS&hl=pl&sa=G&biw=1015&bih=563&gbv=2&tbm=isch&tbnid=ebCyCVwtacX_UM:&imgrefurl=http://www.marki.net.pl/o-partii-pis-7655&docid=4_BGMCX9sgozNM&w=1670&h=1670&ei=ZsptTqm3Gofvsgbtpum8BA&zoom=1&iact=rc&dur=0&page=1&tbnh=134&tbnw=134&start=0&ndsp=16&ved=1t:429,r:2,s:0&tx=82&ty=59 (...)

 • Groźby przez smsy

  Od jakiegoś czasu mam problem z groźbami otrzymywanymi za pośrednictwem smsów z internetu. Wydaje mi się, ze wiem kto je przesyła, ale nie wiem w (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane