Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Pominięcie procedury zamówień publicznych23 Września 2004

  nie uzasadnia zastosowania trybu zamówienia z wolnej ręki. W związku z powyższym konieczne będzie udzielenie kolejnego zamówienia z zachowaniem zasad uczciwej (...)

 • Stwierdzenie nieważności umowy24 Maja 2007

  zamówienia z wolnej ręki jest podstawą do zerwania umowy z firmą S? Jeśli tak, to w jakiej formie można to zrobić - czy przez sąd? I czy w przypadku ewentualnego (...)

 • Zamówienie publiczne - dodatkowe usługi6 Lipca 2005

  przeprowadzenie ponownie całej procedury związanej z udzieleniem zamówienia publicznego. Dopuszczalne byłoby udzielenie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli modernizacja (...)

 • Zmiana umowy w zamówieniach publicznych a termin4 Października 2007

  . 67 ust. 1 pkt 3 w/w ustawy - można udzielić zamówienia z wolnej ręki. zmiana umowy, zamówienia publiczne, oferta, element, termin, okres, unieważnienie, zakaz, (...)

 • Udzielenie zamówienia z wolnej ręki2 Marca 2005

  do znaczenia funkcjonującego w prawie w ogóle. zamówienia publiczne, zamówienie z wolnej ręki, tryb udzielania

 • Zamówienie z wolnej ręki9 Grudnia 2005

  Urzędu”. oferta, zamówienie, zamówienie publiczne, zamówienie z wolnej ręki

 • Zamówienie z wolnej ręki po przetargu15 Lutego 2005

  Zamówień Publicznych. Przepisy nie stwarzają niestety w omawianej sytuacji żadnych wyjątków. Zamówienie z wolnej ręki może nastąpić jeżeli np.: 1.ze względu na wyjątkową (...)

 • Zamówienia publiczne a finanse publiczne28 Maja 2007

  stwierdzono, iż postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki zostało przez zamawiającego wszczęte z naruszeniem przepisów (...)

 • Dodatkowe zamówienia publiczne7 Listopada 2006

  wymagałoby poniesienia niewspółmiernie wysokich kosztów lub wykonanie zamówienia podstawowego jest uzależnione od wykonania zamówienia dodatkowego) nie zachodzi. zamówienia publiczne, (...)

 • Dokument od firm w przetargu publicznym14 Maja 2002

  zamówienie lub będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, wraz z danymi na temat ich kwalifikacji niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Wezwanie do zapłaty - list zwykły

  Otrzymałem wezwanie do zapłaty za przesyłki, których nie dostałem (w ramach promocji wypełniłem kupon, w którym pod miejscem na podpis zamieszczono (...)

 • intrum justitia - pilne

  Intrum wykupiło moj dług od operatora gsm, dwa dni temu zadwoniła do mnie paniusia wyjaśniła sprawe i spytała czy chce załatwic sprawe polubownie, (...)

 • wysokość alimentów

  Witam, proszę udzielić mi informacji jakiej wysokości alimentów powinnam zażądać od męża dla naszego 2,5 letniego dziecka. Mąż zarabia 12.000 (...)

 • Zaproszenie na szkolenie: Prawo zamówień publicznych, Łódź, 30.09.2011

  Prawo zamówień publicznych dla Zamawiających od A do Z Termin: 2011.09.30, Łódź ________________________________________ Zapraszamy na szkolenie (...)

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane