Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Główny Księgowy a wysyłanie poleceń przelewu drogą elektroniczną ?13 Października 2005

  treść bankowi. W przypadku rachunku internetowego sytuacja jest odmienna, gdyż bank nie ma możliwości identyfikacji osoby dokonującej przelewu. Dowodem dla banku, że przelewu dokonała osoba upoważniona (...)

 • Żądanie zwrotu wpłaconej zaliczki9 Grudnia 2004

  terminie sprzeciwu, nakaz się uprawomocni i będzie podstawą do ewentualnej egzekucji. W niedługim czasie w naszym serwisie ukaże się porada na temat postępowania uproszczonego i zamieścimy także (...)

 • Obliczenie i przyznawanie odprawy mieszkaniowej przysługującej żołnierzowi5 Marca 2012

  , w drodze rozporządzenia, szczegółowe warunki i tryb wypłaty odprawy mieszkaniowej oraz wzory wniosków składanych w tych sprawach, uwzględniając potrzebę szybkiego i uproszczonego

 • Elementy wniosku o wpis spółki z o.o. do Krajowego Rejestru Sądowego23 Lutego 2011

  2004 r. Nr 269, poz. 2681, z późn. zm.) wraz ze wskazaniem właściwego naczelnika urzędu skarbowego pod rygorem zwrotu wniosku.Kolejnym etapem powinno być otwarcie przez spółkę rachunku

 • Gdy strona nie zgadza się z prokuratorem16 Grudnia 2005

  , kiedy powód zwrócił uwagę, iż zapis nie mógł być dokonany na wspólnym rachunku bankowym. Powód wskazał podpisy na różnych dokumentach (których oryginały znajdują się w urzędach), wykonane (...)

 • Debet na koncie bankowym a kara umowna7 Grudnia 2004

  zawieraniu i strona mogła się z nim zapoznać. Z reguły banki dostarczają regulaminy przy zawieraniu umowy rachunku bankowego lub są one dostępne bezpośrednio w placówkach banku. Dlatego bardzo ciężko (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane