Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Prawo procesowe - ustanowienie kuratora2 Lutego 2007

  jest wpisana do rejestru sądowego (KRS). Wtedy na mocy paragrafu 2a wyżej wspomnianego przepisu adresem odpowiednim do składania pism procesowych jest adres figurujący w rejestrze działalności

 • Brak zgody pracownika na podwyżkę8 Czerwca 2010

  pracodawca dla wprowadzenia zmiana musi sięgnąć do procedury opisanej w art. 42 k.p.. Gdy do tego dojdzie (pracodawca przedstawi na piśmie nowe warunki umowy) pracownik może nie wyrazić (...)

 • Doręczenia a nowe miejsce zamieszkania5 Grudnia 2005

  współwłaścicielem przed podziałem majątku bo mąż może wykorzystać to przeciwko mnie. Ani mąż ani sąsiedzi nie próbowali ustalić mojego adresu zamieszkania przed wysłaniem pism (pism (...)

 • Zmiana miejsca zamieszkania a doręczenie pisma6 Lipca 2004

  razie nie wskazania pełnomocnika do doręczeń, przeznaczone dla tej strony pisma sądowe pozostawia się w aktach sprawy ze skutkiem doręczenia. W postępowaniu karnym jest on nazywany adresatem do (...)

 • Uczestnik postępowania za granicą13 Września 2007

  doręczanych w inny sposób, w urzędzie właściwej gminy. Osoba przebywająca za granicą może ustanowić pełnomocnika do odbioru korespondencji. Jeżeli jednak pomimo w/w przepisów nie można (...)

 • Zgłoszenie zmiany danych zawartych w koncesji3 Lutego 2006

  . Należy również złożyć oświadczenie wskazujące od jakiego dnia nastąpiła zmiana faktyczna adresu spółki.   Zmiana danych w koncesji, wzór, wniosek, mswia, zgłoszenie

 • Nieprawidłowy adres pozwanego na pozwie3 Stycznia 2006

  mogę udać się do sądu i zmienić adres? W pozwie należy podać adres, pod którym mąż faktycznie mieszka. Podanie adresu, pod którym mąż nie mieszka (adresu jego rodziców) w pozwie (...)

 • Zmiana nazwiska dziecka25 Maja 2010

  nazwiska składa się do kierownika urzędu stanu cywilnego właściwego ze względu na miejsce pobytu stałego wnioskodawcy, a w przypadku braku takiego miejsca – do kierownika urzędu (...)

 • Korekta zapisów w umowie zlecenie1 Września 2010

  zgodny zamiar stron i cel umowy, realizowanej z odniesieniem do interesów obu kontrahentów (por. Piotr Mostowik w: Piśmiennictwo: Praktyczne wyjaśnienia oraz wzory umów i pism

 • Wspólność stosunku najmu12 Marca 2010

  trybie umownym. Orzeczenia [22]Wzory pism i umów [2 rozwód, wspólność stosunku najmu, podział majątku wspólnego, rozwód, ustanie wspólności małżeńskiej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później (...)

 • Gotowe pozwy rozwodowe - wzory

  www.dokumenty.e-prawnik.pl Tutaj znajdziecie gotowe wzory pozwód rozwodowych, o alimenty, o separację i wszystko co związane z rozwodem. PROSZE O (...)

 • Podrobiona legitymacja

  Co grozi, i co najlepiej robić gdy konduktror PKP złapie Cię z podrobioną legitymacją studencką? W dodatku zabiera legitkę i po dwóch miesiącach (...)

 • Oszustwo na tablica.pl

  Witam serdecznie. Postaram sie omówić problem, i bym prosiła o pomoc. 23 wrz 2012r. znalazłam ogłoszenie na tablica.pl, w którym był do zakupienia (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane