Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Świadczenie dla dziecka po zmarłym rodzicu28 Czerwca 2007

  zamieszkania, wskazanie rodzaju świadczenia, o które się ubiega, podpis osoby uprawnionej do zgłoszenia wniosku. Ponadto do wniosku należy dołączyć odpowiednie dokumenty lub oświadczenia (...)

 • Dodatek dla sieroty zupełnej18 Maja 2007

  posiadał akty zgonu rodziców, a więc wiedział, że jest sierotą zupełną. Czy powinnyśmy odwołać się od tej decyzji do sądu? Przy ustalaniu prawa - między innymi - renty rodzinnej i dodatku do (...)

 • Świadczenie kompensacyjne dla nauczycieli. 2 Czerwca 2015

  zgłoszeniem wniosku o to świadczenie pozostawał w stosunku pracy na stanowisku nauczyciela. Jednak w przypadku, kiedy po ustaniu tego stosunku pracy, a jednocześnie przed zgłoszeniem wniosku (...)

 • Wcześniejsza emerytura dla urodzonych między 31 grudnia 1948 a 1 stycznia 19694 Lutego 2012

  przez 6 miesięcy, chyba że w dniu zgłoszenia wniosku o emeryturę są uprawnieni do renty z tytułu niezdolności do pracy. 3.Spełnienia warunków, o których mowa w (...)

 • Renta rodzinna a zaległości w ZUS13 Lutego 2006

  należności niezapłaconych, czy tylko za ostatnie 5 lat, jeżeli taki okres zatrudnienia zastanie wskazany we wniosku o rentę? Zmarła osoba urodziła się w 1952 r. Prowadziła własne firmy (głównie (...)

 • Umorzenie składki KRUS14 Kwietnia 2008

  , nie nalicza się odsetek za zwłokę, począwszy od następnego dnia po wpływie wniosku. składki, KRUS, umorzenie, działalność rolnicza, rolnik, ubezpieczenie, odsetki, składka

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

  Czy jest możliwość pozbawienia ojca praw rodzicielskich i żeby także płacił alimenty. Proponował mi bym usuęła ciążę i wogóle nie interesował (...)

 • Podwyższenie alimentów

  Wyczytałam, że o podwyższenie alimentów mogę starać się po roku od uprawomocnienia się wyroku. Czy to prawda? Pomóżcie. (madzia) Po 6 miesiącach (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego (...)

 • odpowiedz na pozew o podwyzszenie alimentow

  Witam serdecznie mam pytanie dotyczace na odpowiedz na pozew o podwyzszenie alimentow.Czy bym mogla prosic o taki wzor .Zylam z w konkubinacie przez osiem (...)

 • Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

  Odpowiedź jest prosta - bo nie muszą i to w majestacie prawa. Jak to wygląda? Sąd przyznaje alimenty. Tatuś się na nie godzi. Nawet płaci przez (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane