Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Jak znieść obowiązek alimentacyjny po udowodnieniu że nie jestem ojcem dziecka? 9 Kwietnia 2015

  sądowych w sprawach cywilnych]. W sprawach o zaprzeczenie pochodzenia dziecka lub o ustalenie bezskuteczności uznania ojcostwa, albo o rozwiązanie przysposobienia odpis pozwu (...)

 • Alimenty na ojca10 Października 2011

  serwisu znajdzie Pani wzór pozwu o podwyższenie alimentów. http://dokumenty.e-prawnik.pl/pisma/pozwy/wzor-pozwu-o-podwyzszenie-alimentow.html alimenty, niealimentacja, (...)

 • Ile mogę dostać alimentów na dzieci od mojego męża? 13 Lipca 2015

  łoży na małoletnie dziecko). Pragniemy wskazać, iż opłata od pozwu o rozwód wynosi 600 zł. Opłata od wniosku o zabezpieczenie wynosi natomiast 100 zł, jednakże jeżeli wniesie (...)

 • Treść pozwu o zmniejszenie alimentów16 Lipca 2002

  Jak sformułować pozew o zmniejszenie świadczeń alimentacyjnych na podstawie art. 138 k. r. o.? Chodzi o trójkę dzieci w wieku 25, 22 i 15 lat mieszkających z matką. Czy dla każdego (...)

 • Umowa pomiędzy małżonkami a alimenty na dziecko8 Września 2003

  tego obowiązku. Należy tego dokonać w formie pozwu o obniżenie alimentów. Kwota świadczeń alimentacyjnych powinna być uiszczana w pełnej wysokości ustalonej przez sąd. Nie jest możliwe (...)

 • Zwolnienie z obowiązku alimentacyjnego6 Lipca 2010

  dokumentu ? Pismo jakie musi Pan skierować do sądu to pozew o ustalenie ustania obowiązku alimentacyjnego. Prosimy również o zapoznanie się z treścią artykułu poniżej (...)

 • Mój były mąż zagroził córce że przestanie płacić na nią alimenty. 12 Sierpnia 2015

  dużymi środkami majątkowymi pomimo tego, że nie osiąga periodycznych dochodów w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną. Przy ocenie możliwości majątkowych należy w każdym (...)

 • Alimenty na dziecko uczące się za granicą16 Stycznia 2001

  mam czynić? Czy to są wystarczające przesłanki do wniesienia pozwu o zniesienie obowiązku alimentacyjnego i tym samym spowodowanie przedstawienia stanu faktycznego przez stronę przeciwną (...)

 • Alimenty za czas przeszły4 Sierpnia 2010

  sprawie jest już wydane Postanowienie Sądu - sprawa o ustalenie miejsca pobytu dziecka zakończyła się. Wniosłam sprawę o alimenty na której ojciec dziecka będzie się domagał ode (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • ustalenie wygasniecia alimentow

  witam serdecznie mam pytanie dostałam pismo z sadu o rozprawie o ustanie obowiazku alimentacyjnego na rzecz powoda mam sie wstawic pod rygorem pominicia (...)

 • Alimenty na pełnoletnie dziecko

  Rozwodzę się. Moja córka jest pełnoletnia chcę ją utrzymywać ale ciekawy jestem czy jest to moim prawnym obowiazkiem. Podkreślam nie mam zamiaru (...)

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)

 • Gotowe pozwy rozwodowe - wzory

  www.dokumenty.e-prawnik.pl Tutaj znajdziecie gotowe wzory pozwód rozwodowych, o alimenty, o separację i wszystko co związane z rozwodem. PROSZE O (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane