Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Alimenty na ojca10 Października 2011

  serwisu znajdzie Pani wzór pozwu o podwyższenie alimentów. http://dokumenty.e-prawnik.pl/pisma/pozwy/wzor-pozwu-o-podwyzszenie-alimentow.html alimenty, niealimentacja, zasady (...)

 • Widzenia z dzieckiem a obecność konkubiny4 Stycznia 2011

  ciążył obowiązek takiego utrzymywania kontaktów z dzieckiem, aby nie pozostawało to w sprzeczności z postanowieniem sądowym. widzenia z dzieckiem, obecność konkubiny, (...)

 • Widywanie dziecka12 Sierpnia 2009

  wniosek o zabezpieczenie kontaktów z dzieckiem.   kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska, ustalenie kontaktów z dzieckiem, widzenie się (...)

 • Egzekwowanie prawa do widzeń z dzieckiem30 Marca 2010

  on władny określić bardzo szczegółowo kiedy, gdzie i na jakich zasadach mają się odbywać spotkania ojca z dzieckiem. Może Pan wystąpić z wnioskiem do sądu o uregulowanie (...)

 • Prawo do odwiedzin tymczasowo aresztowanego3 Grudnia 2004

  Jestem matką dziecka, którego ojciec jest tymczasowo aresztowany. Czy mogę otrzymać z dzieckiem widzenie bezpośrednie przy stoliku? Dziecko ma 4 miesiące i nie widziało ojca od 3 miesięcy. (...)

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej a widywanie18 Lipca 2003

  terminie, jeżeli sąd nie orzekł inaczej. Utrudnianie kontaktów z dzieckiem może mieć wpływ na dobro dziecka. Dlatego też może Pan wystąpić do sądu opiekuńczego o konkretne ustalenie (...)

 • Orzeczenie o widywaniu się z dzieckiem19 Czerwca 2002

  innych okresów w których możliwe jest widzenie z synem, uzasadniony okresem wakacyjnym. Dlatego też ma Pan prawo do widzenia z synem zarówno 21 czerwca jak i od 1 lipca. widzenie (...)

 • Brak możliwości kontaktów z dzieckiem23 Marca 2009

  Mam pytanie w sprawie kontaktów z dzieckiem. Jestem z żoną od 3 m-cy w nieformalnej separacji, czyli mieszka z rodzicami oraz naszym 2 letnim synkiem. Problem tkwi w mściwej naturze (...)

 • Powierzenie opieki nad dzieckiem pozamałżeńskim24 Stycznia 2007

  jednocześnie ani o uznaniu dziecka przez ojca, ani o sądowym ustaleniu ojcostwa. Jeżeli żadne z tych nie miało miejsca, to ojcu nie przysługuje władza rodzicielska, z punktu widzenia (...)

 • Pozew wzajemny o alimenty na rzecz dziecka14 Września 2007

  to nie tylko z punktu widzenia obowiązku alimentacyjnego. Przede wszystkim wątpliwości budzi kwestia ustalenia przez rodziców naprzemiennej opieki nad dzieckiem. W związku z tym prosimy (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Widzenia ojca z dzieckiem.

  Mój mąż zostawił mnie z 3 miesięcznym dzieckiem. Teraz wniósł o rozwód i domaga się widzeń z dzieckiem. Ja mu widzeń nie bronię ale nie pozwalam (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • widzenia z dzieckiem

  Chciałabym się dowiedzieć czy jako matka dziecka, to ja mogę złożyć wniosek o ustalenie liczby widzeń z dzieckiem? Ojciec dziecka jest osobą nahalną (...)

 • Reklamacja butow - odmowa

  Witam, Dwa tygodnie temu zareklamowalam buty sportowe Reebok. Powodem Bylo odklejanie sie podeszwy w obu butach i pekniecie na szwach w jednym. Reklamacja (...)

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane