Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Nieobecność szefa podczas kontroli ZUS17 Lipca 2007

  przeprowadzona. Jeśli w firmie nie ma osoby uprawnionej do reprezentowania i prowadzenia spraw płatnika składek, płatnik może udzielić stosownego upoważnienia osobie, która (...)

 • Kontrola ZUS5 Marca 2007

  dodać, iż inspektor kontroli Zakładu podlega wyłączeniu z udziału w kontroli w razie stwierdzenia okoliczności, które mogą mieć wpływ na bezstronność w jego postępowaniu.  (...)

 • Kontrola wykorzystywania zwolnienia lekarskiego30 Listopada 2006

  , miejscu czasowego pobytu lub miejscu zatrudnienia osoby kontrolowanej. Wzór upoważnienia stanowi załącznik nr 1 do rozporządzenia. W razie stwierdzenia w trakcie kontroli (...)

 • Upoważnienie do reprezentowania wspólnika28 Lutego 2006

  jednocześnie pełnomocnictwem do reprezentowania strony w postępowaniu administracyjnym. Pełnomocnictwo to stanowi umocowanie do dokonywania czynności prawnych w imieniu przedsiębiorcy (...)

 • Rejestracja wzoru przemysłowego29 Kwietnia 2002

  Polskiej czasowo, a także przedmiotów, które znajdują się na tym obszarze w komunikacji tranzytowej. Ochrona praw majątkowych do utworu, przewidziana w przepisach prawa autorskiego, nie (...)

 • Kontrola UOKiK7 Września 2005

  zakresie: wstępu na grunt oraz do budynków, lokali lub innych pomieszczeń oraz środków transportu kontrolowanego oraz dostępu do akt, ksiąg, wszelkiego rodzaju dokumentów i nośników informacji (...)

 • Treść pełnomocnictwa wspólnego17 Listopada 2004

  czynności (np. zawarcia konkretnej umowy). Jeżeli do zawarcia danej umowy przepisy prawa nie przewidują szczególnej formy (np. aktu notarialnego), pełnomocnictwo może zostać udzielone w (...)

 • Uprawnienia osoby współpracującej26 Stycznia 2005

  działalność gospodarczą we wspólnym gospodarstwie domowym i współpracujący w prowadzeniu tej działalności. Małżonek nie jest w takim przypadku osobą prowadzącą działalność gospodarczą (...)

 • jakie dokumenty są potrzebne do rejestracji spółki jawnej? 15 Czerwca 2015

  ;lników uprawnionych do reprezentowania spółki (na jednym formularzu jest miejsce na dwie osoby). Załączamy wzory wymienionych formularzy do wypełnienia - należy złożyć (...)

 • Zebranie wspólnoty24 Września 2010

  głosów, o jakim mowa w art. 23 ust. 2 ust. o własności lokali (tak SN w orzeczeniu z 15 października 2002 r., sygn. II CKN 1479/2000). Ponadto pełnomocnictwo rodzajowe powinno określać (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Odwołanie od zasądzonych alimentów

  Zostały mi przysądzone alimenty 300 złotych które musze płacić na córke.Sprawa ciągnęła sie rok czasu ponieważ matka mojej córki założyła (...)

 • Wzór upoważnienia

  Czy ktos posiada moze wzor upowaznienia dla osoby przesyłającej dane, oraz zaświadczeń lub dokumentów do występowania w imieniu pracodawcy?? Prosze (...)

 • Pozew do Sądu Pracy

  Proszę o pomoc w znalezieniu wzoru pozwu skladanego do Sądu Pracy (Andrzej 40) leszczyna@go2.pl napisz na prv to Ci wyślę e A czy ktos moze mi podpowiedziec (...)

 • Odmowa przyznania renty z tytułu niezdolności do pracy

  Dzień Dobry! Zwracam się do Państwa z prośbą o poradę w sprawie Odmowy Zus przyznania renty z tytułu niezdolności do pracy otrzymanej w dniu 06.05.2006 (...)

 • PEŁNOMOCNICTWO

  Czy wymagane jest pełnomocnictwo notarialne w przpadku korzystania ze świadczeń z wypłacanych z pomocy społecznej? Bądź podpisywania wywiadów środowiskowych (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane