Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

  • Nieobecność szefa podczas kontroli ZUS17 Lipca 2007

    przeprowadzona. Jeśli w firmie nie ma osoby uprawnionej do reprezentowania i prowadzenia spraw płatnika składek, płatnik może udzielić stosownego upoważnienia osobie, która (...)

  • Kontrola ZUS5 Marca 2007

    dodać, iż inspektor kontroli Zakładu podlega wyłączeniu z udziału w kontroli w razie stwierdzenia okoliczności, które mogą mieć wpływ na bezstronność w jego postępowaniu.  (...)

  • Kontrola wykorzystywania zwolnienia lekarskiego30 Listopada 2006

    , miejscu czasowego pobytu lub miejscu zatrudnienia osoby kontrolowanej. Wzór upoważnienia stanowi załącznik nr 1 do rozporządzenia. W razie stwierdzenia w trakcie kontroli (...)

  • Upoważnienie do reprezentowania wspólnika28 Lutego 2006

    jednocześnie pełnomocnictwem do reprezentowania strony w postępowaniu administracyjnym. Pełnomocnictwo to stanowi umocowanie do dokonywania czynności prawnych w imieniu przedsiębiorcy (...)

  • Rejestracja wzoru przemysłowego29 Kwietnia 2002

    Polskiej czasowo, a także przedmiotów, które znajdują się na tym obszarze w komunikacji tranzytowej. Ochrona praw majątkowych do utworu, przewidziana w przepisach prawa autorskiego, nie (...)

  • Kontrola UOKiK7 Września 2005

    zakresie: wstępu na grunt oraz do budynków, lokali lub innych pomieszczeń oraz środków transportu kontrolowanego oraz dostępu do akt, ksiąg, wszelkiego rodzaju dokumentów i nośników informacji (...)

  • Treść pełnomocnictwa wspólnego17 Listopada 2004

    czynności (np. zawarcia konkretnej umowy). Jeżeli do zawarcia danej umowy przepisy prawa nie przewidują szczególnej formy (np. aktu notarialnego), pełnomocnictwo może zostać udzielone w (...)

  • Uprawnienia osoby współpracującej26 Stycznia 2005

    działalność gospodarczą we wspólnym gospodarstwie domowym i współpracujący w prowadzeniu tej działalności. Małżonek nie jest w takim przypadku osobą prowadzącą działalność gospodarczą (...)

  • Zebranie wspólnoty24 Września 2010

    głosów, o jakim mowa w art. 23 ust. 2 ust. o własności lokali (tak SN w orzeczeniu z 15 października 2002 r., sygn. II CKN 1479/2000). Ponadto pełnomocnictwo rodzajowe powinno określać (...)

  • Oddział spółki zagranicznej a zakres upoważnienia1 Grudnia 2008

    Spółka z Unii Europejskiej (Czechy) zamierza otworzyć oddział swojej spółki w Polsce. Zobowiązana jest do ustanowienia osoby upoważnionej w oddziale do reprezentowania (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • Odwołanie od zasądzonych alimentów

    Zostały mi przysądzone alimenty 300 złotych które musze płacić na córke.Sprawa ciągnęła sie rok czasu ponieważ matka mojej córki założyła (...)

  • Wzór upoważnienia

    Czy ktos posiada moze wzor upowaznienia dla osoby przesyłającej dane, oraz zaświadczeń lub dokumentów do występowania w imieniu pracodawcy?? Prosze (...)

  • Pozew do Sądu Pracy

    Proszę o pomoc w znalezieniu wzoru pozwu skladanego do Sądu Pracy (Andrzej 40) leszczyna@go2.pl napisz na prv to Ci wyślę e A czy ktos moze mi podpowiedziec (...)

  • Odmowa przyznania renty z tytułu niezdolności do pracy

    Dzień Dobry! Zwracam się do Państwa z prośbą o poradę w sprawie Odmowy Zus przyznania renty z tytułu niezdolności do pracy otrzymanej w dniu 06.05.2006 (...)

  • PEŁNOMOCNICTWO

    Czy wymagane jest pełnomocnictwo notarialne w przpadku korzystania ze świadczeń z wypłacanych z pomocy społecznej? Bądź podpisywania wywiadów środowiskowych (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane