Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

  • Zwrot wycofanego z obrotu towaru14 Kwietnia 2009

    powiadomiliśmy dystrybutora szczepionek iż wobec zaistniałej sytuacji żądamy odbioru wadliwego towaru i korekty do 0 wystawionych w poprzednim miesiącu i zaksięgowanych przez nas faktur (...)

  • Dokumentacja transakcji - pomyłka w cenie29 Czerwca 2005

    W ramach dostawy wewnątrzwspólnotowej (UE) wystawiono fakturę w której niepoprawnie podano cenę towaru. Dla skorygowania należności dłużnika należy wystawić notę kredytową. Czy istniej wzór

  • Odstąpienie od umowy12 Czerwca 2007

    . Wczoraj otrzymała wykaz rat do spłacenia począwszy od miesiąca lipca. Nie ma żadnej reakcji ze strony firmy na pismo, które zostało wysłane. Mama wczoraj zadzwoniła do firmy gdzie jej powiedziano (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.