Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Szkolenie BHP a praca u nowego pracodawcy4 Czerwca 2003

  podstawę do ewentualnego zwolnienia pracownika ze szkolenia BHP. N2: Po 29 listopada 2002r. nie bedzie jednak konieczne kierowanie pracownika na szkolenie, ani nie przeprowadzenie szkolenia (...)

 • Wzór karty szkolenia wstępnego w dziedzinie bhp15 Lipca 2014

  Pracownicy naszej firmy przed przystąpieniem do pracy przechodzą wstępne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Stosujemy wzór kart szkolenia wstępnego w dziedzinie bhp obowiązujący (...)

 • Szkolenie BHP przy przyjęciu pracownika22 Listopada 2005

  ;pracodawcy na to samo stanowisko lub na stanowisko o takich samych warunkach pracy, na podstawie kolejnej umowy o pracę zawartej bezpośrednio po rozwiązaniu lub wygaśnięciu poprzedniej (...)

 • Nowe stanowisko pracy a BHP7 Maja 2007

  pytaniu może być zwolniona z odbycia pierwszego szkolenia okresowego jeżeli: przedłoży aktualne zaświadczenie o odbyciu u innego pracodawcy w wyżej wskazanym okresie wymaganego szkolenia (...)

 • Przechowywanie dokumentacji szkoleń BHP pracownika30 Września 2004

  . Zgodnie z jego treścią w części A (czyli zbiorze dokumentów zgromadzonych w związku z ubieganiem się o zatrudnienie) powinno znaleźć się pośród innych zaświadczenie o ukończeniu wymaganego (...)

 • Szkolenie pracownika30 Marca 2005

  były bezpłatne (osoba odpowiedzialna za organizowanie tych szkoleń tak twierdzi i mówi, że nie wiadomo mu nic na temat wystawiania faktur za te szkolenia). Szkolenia były pracownikowi niezbędne (...)

 • Wzór zaświadczenia o odbyciu szkolenia okresowego15 Lipca 2014

  W rozporządzeniu ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27.07.2004 w sprawie szkolenia w dziedzinie bhp w paragrafie 16 jest mowa, że organizator wystawia zaświadczenia których wzór określają (...)

 • Wymagania dla służby BHP31 Grudnia 2004

  Prowadzę firmę zajmującą się doradztwem w zakresie prawa pracy i bhp, świadczę te usługi pracodawcom na podstawie umów cywilnoprawnych. Nie są to umowy zlecenia. Mam wykształcenie technika (...)

 • Szkolenie w zakresie towarów ADR17 Lipca 2008

  szkolenia w zakresie przewozu materiałów niebezpiecznych ADR wymaga spełnienia wielu wymogów przewidzianych przez przepisy prawne. Obowiązki osób czy też podmiotów prowadzących takie szkolenia (...)

 • Ważność szkoleń BHP15 Lipca 2014

  2-5 - w okresie do 12 miesięcy od rozpoczęcia pracy na tych stanowiskach. Z pierwszego szkolenia okresowego może być zwolniona osoba, która przedłoży aktualne zaświadczenie o odbyciu (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • POZEW DO SĄDU PRACY- czy dobrze sformułowany?

  Witam, przez pewien czas pracowałam (w chwili obecnej jestem na L4 z powodu ciąży) u polskiego pracodawcy oddelegowana do pracy w Norwegii. Jestem zatrudniona (...)

 • Uległem wypadkowi w pracy

  Witam,mam ttaki problem,mianowicie uległem wypadkowi w pracy,mam noge w gipsie i rozkawałkowany palec,w firmie pracuje 13 dni,czy przysługuje mi chorobowe (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • Zatrudnienie osoby niepełnosprawnej

  Witam czy może mi ktoś powiedzieć jakie korzyści przyniesie mi jak zatrudnienie osobę niepełnosprawna?? Zatrudnienie osoby niepełnosprawnej jest (...)

 • Chcę się rozwieść

  Jestem z mężem 5 lat po ślubie,mamy dwoje dzieci.Chce się z nim rozwieść. Mieszkamy razem, jednak od 2 lat nic nas nie łączy poza wspólną opieką (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane