Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Prywatna stacja paliw17 Maja 2010

  . zbiornik na olej napędowy, stacja paliw płynnych, pozwolenie na budowę, baza paliw płynnych

 • Wypowiedzenie zmieniające19 Listopada 2008

  pracy (bezskuteczność wypowiedzenia) - na dotychczasowym stanowisku pracy bądź też o wypłacie odszkodowania jeśli orzeczenie bezskuteczności okaże się niemożliwe bądź niecelowe. Sąd (...)

 • Długi spółki komandytowej28 Lipca 2006

  określeniem sposobu prowadzenia postępowania, o zakończeniu tych postępowań, o osobie zarządcy przymusowego, syndyka, nadzorcy sądowego, zarządcy, zarządcy zagranicznego oraz o (...)

 • Emerytura wojskowa a kapitał początkowy29 Maja 2002

  obliczona w oparciu o instytucję kapitału początkowego), a waloryzacji podlega na zasadach i w terminach przewidzianych w przepisach o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych.  Nie

 • Zaświadczenie lekarskie o zdolności do pracy17 Września 2007

  Od dwóch tygodni sprawy kadrowe w niewielkiej firmie, która zatrudnia pracowników na umowę o pracę. Osoby, które są przyjmowane do pracy muszą dostarczyć zaświadczenie lekarskie o (...)

 • Używanie nazwy skróconej na fakturze2 Stycznia 2006

  , poz. 539). Określa ono w załączniku nr 1 wzór zgłoszenia rejestracyjnego w zakresie podatku od towarów i usług. Wzór ten w przypadku osób fizycznych nie przewiduje możliwości podania (...)

 • Odstąpienie od umowy12 Czerwca 2007

  przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od zawarcia umowy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie (...)

 • Odszkodowanie za obniżenie wartości nieruchomości9 Lutego 2006

  Po wybudowaniu przejścia granicznego zmieniono warunki zabudowy dla wsi. Wyrażono zgodę na budowę stacji paliw obok mojego siedliska. Wybudowana stacja graniczy z moim sadem i ogrodem przydomowym

 • Odliczanie VAT od auta - brak zaświadczniea26 Marca 2007

  badaniu stacja wydaje zaświadczenie o spełnieniu ustawowych warunków oraz dokonuje adnotacji o spełnieniu wymagań w dowodzie rejestracyjnym pojazdu. Podatnik, który otrzyma zaświadczenie (...)

 • Eksmisja byłej żony28 Lipca 2005

  Mój narzeczony rozwiódł się w ubiegłym roku. Wyrok sądowy jest prawomocny. Rozwód przeprowadzono bez orzekania o winie. Z małżeństwa nie było dzieci. Była żona pracuje na umowę o (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

  Czy jest możliwość pozbawienia ojca praw rodzicielskich i żeby także płacił alimenty. Proponował mi bym usuęła ciążę i wogóle nie interesował (...)

 • Pozew do Sądu Pracy

  Proszę o pomoc w znalezieniu wzoru pozwu skladanego do Sądu Pracy (Andrzej 40) leszczyna@go2.pl napisz na prv to Ci wyślę e A czy ktos moze mi podpowiedziec (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego (...)

 • alimenty

  alimenty na zone Alimenty na żone płaci się tylko 5 lat jeżeli z twojej winy zostało przez sąd uznane rozpad małżeństwa lub jeżeli żona jet (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane