Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Zapłata należności a tytuł wykonawczy26 Września 2007

  art. 33 w/w ustawy, podstawą zarzutu w sprawie prowadzenia egzekucji administracyjnej może być: wykonanie lub umorzenie w całości albo w części obowiązku, (...)

 • Co mogę zrobić z uciążliwym sąsiadem? 16 Czerwca 2015

  osób w różnym wieku, w tym również z hałasem (np., takim jak muzyka, odgłosy zabaw). Z kolei działania sąsiadów powinny w jak największym stopniu eliminować (...)

 • Zarzut na postępowanie egzekucyjne w administracji30 Kwietnia 2008

  wnieść zarzuty w sprawie toczącego się przeciw niemu postępowaniu egzekucyjnemu. Podstawy wniesienia zarzutów wymienia art. 33 w/w ustawy:wykonanie lub umorzenie w (...)

 • Zwrot kosztów stawiennictwa26 Listopada 2007

  poniosła strona procesu dla koniecznego w nim uczestnictwa. Są to koszty dojazdów, niezbędnego pobytu w hotelach, uiszczone na rzecz sądu wpłaty, zryczałtowana równowartość wydatków (tak (...)

 • Wezwanie do wykupienia weksla- wzór8 Maja 2015

  ;w sądowych. Z dokumentem weksla może się Pan/Pani zapoznać w terminie trzech dni, od dnia odebrania niniejszego pisma, w miejscu jego płatności, tj. (tutaj nalezy podać adres).  podpis Jeśli

 • Treść wniosku o zniesienie współwłasności9 Czerwca 2004

  rodzaju pisma; 3) podpis strony albo jej przedstawiciela ustawowego lub pełnomocnika; 4) oznaczenie żądania. Gdy pismo procesowe jest pierwszym pismem w sprawie, powinno ponadto zawierać (...)

 • Strona nieznana z miejsca zamieszkania 13 Listopada 2008

  materiałów oraz zgłoszonych żądań. Stronami w postępowaniu w sprawie pozwolenia na budowę są: inwestor oraz właściciele, użytkownicy wieczyści lub zarządcy nieruchomości (...)

 • Wypowiedzenie zmieniające19 Listopada 2008

  Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 roku w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem (...)

 • Powództwo przeciwegzekucyjne8 Kwietnia 2008

  przedmiotu sporu (ogólnie rzecz biorąc wartości rzeczy), w okręgu, w którym toczy się egzekucja. Przepisy nie przewidują określonego wzoru dla tego pisma. Należy podać (...)

 • Skutki niewłaściwego delegowania sędziego13 Sierpnia 2008

  trzymiesięcznym; termin ten liczy się od dnia, w którym strona dowiedziała się o podstawie wznowienia, a gdy podstawą jest pozbawienie możności działania lub brak należytej reprezentacji (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Reklamacja butow - odmowa

  Witam, Dwa tygodnie temu zareklamowalam buty sportowe Reebok. Powodem Bylo odklejanie sie podeszwy w obu butach i pekniecie na szwach w jednym. Reklamacja (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • Pozew do Sądu Pracy

  Proszę o pomoc w znalezieniu wzoru pozwu skladanego do Sądu Pracy (Andrzej 40) leszczyna@go2.pl napisz na prv to Ci wyślę e A czy ktos moze mi podpowiedziec (...)

 • Gotowe pozwy rozwodowe - wzory

  www.dokumenty.e-prawnik.pl Tutaj znajdziecie gotowe wzory pozwód rozwodowych, o alimenty, o separację i wszystko co związane z rozwodem. PROSZE O (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane