Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Zapłata należności a tytuł wykonawczy26 Września 2007

  W dniu 7/9/2007 dokonałam spłaty zadłużenia (zgodne z wymaganym terminem) przelewem do Urzędu Skarbowego. W dniu dzisiejszym odebrałam z poczty 2 pisma z Urzędu Skarbowego: (...)

 • Zarzut na postępowanie egzekucyjne w administracji30 Kwietnia 2008

  Wpłacony z jednodniowym opóźnieniem przelew tytułem podatku VAT został zaksięgowany w części na odsetki, o czym US powiadomił stosownym postanowieniem o zaksięgowaniu przelewu (wysłanym (...)

 • Rozłożenie na raty kosztów sądowych8 Listopada 2004

  rozprawy, a wyznaczoną rozprawę odwołać lub odroczyć. Na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 13 czerwca 1967 roku o kosztach sądowych w sprawach cywilnych sąd nie podejmie żadnej czynności (...)

 • Odroczenie zapłaty wpisu sądowego11 Czerwca 2002

  , rozkładania na raty i odraczania terminu spłaty należności sądowych (Dz. U. z dnia 27 marca 1991 r.). Zapłata wpisu sądowego może być więc na wniosek dłużnika rozłożona (...)

 • Umorzenie podatku od spadku7 Sierpnia 2008

  zaległości podatkowej – podatnik powinien wnosić o jej rozłożenie spłaty na raty. umorzenie, zaległość podatkowa, zobowiązanie podatkowe, rozłożenie (...)

 • Umorzenie a zawieszenie egzekucji16 Listopada 2005

  Organ egzekucyjny - naczelnik urzędu skarbowego, na podstawie art. 56 par.1 ustawy egzekucyjnej zawiesił postępowanie egzekucyjne na wniosek wierzyciela, bowiem zaległość rozłożono (...)

 • Wniosek o rozłożenie zaległych składek na raty24 Stycznia 2006

  ? Wniosek o umorzenie lub rozłożenie spłaty należności za nieopłacone składki na raty należy złożyć w oddziale lub inspektoracie ZUS prowadzącym rozliczenia danego (...)

 • Podatek PCC u notariusza7 Września 2010

  zapłatę podatku na raty. Zatem jeśli podatnik zwróciłby się do właściwego organu podatkowego o rozłożenie podatku na raty i otrzymałby pozytywną (...)

 • Dokument od firm w przetargu publicznym14 Maja 2002

  Społecznych potwierdzających, że nie zalega z opłacaniem podatków, opłat oraz składek na ubezpieczenie zdrowotne lub społeczne, lub zaświadczeń, że uzyskał zgodę na zwolnienie, odroczenie (...)

 • Egzekucja wynagrodzenia z umowy zlecenia27 Kwietnia 2005

  sytuacji opisanej w pytaniu może dojść do sytuacji, że w wyniku prowadzenia egzekucji z całości kwoty otrzymywanej miesięcznie przez dłużnika nastąpi powstanie zaległości w stosunku do (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Ratunku Kruk ściga PILNE

  Mam pytanie co robić w 1999 mąż zawarł umowe z cyfra + , w umowie zaznaczył iż opłaty abonamentowej bedzie dokonywał miesiecznie książeczką (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

  Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później (...)

 • ZUS i zadłużenie

  Witam Proszę o rade w nast sprawie; Prowadziłem kiedyś firmę, która okazała się niewypałem, w ten sposób dorobiłem się mnóstwa długów, wtym (...)

 • KOMORNIK

  Witam.Zwracam się z prośbą o sposób postępowania w następującej sprawie;W 1996 roku przyszedł na świat mój syn,bardzo szybko rozwiązaliśmy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane