Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Pismo przewodnie19 Listopada 2008

  Jako pełnomocnik złożyłem zażalenie na postanowienie sądu Rejonowego w sprawie egzekucji spotkań z dzieckiem. Otrzymałem z sądu wezwanie do usunięcia braków cyt.: "poprzez (...)

 • Wezwanie do zapłaty z kancelarii za ściągnięcie polskiego filmu. 11 Czerwca 2015

  niewyłączną, która pozwala twórcy na udzielenie upoważnienia innym osobom do korzystania z utworu na tym samym polu eksploatacji. Jeśli nadawcy pisma przysługuje licencja (...)

 • Opłata od apelacji w sprawie podziału majątku26 Lipca 2007

  , że jest Pan/Pani reprezentowany/a przez profesjonalnego pełnomocnika, odrzuci apelację z przyczyn formalnych bez wzywania do usunięcia braków. Opłata od apelacji w sprawie o podział (...)

 • Skarga do WSA18 Czerwca 2009

  niedopuszczalnej na podstawie art. 58 par. 1 pkt 6. Organ gminy do którego wpłynie takie wezwanie do usunięcia naruszenia prawa ma obowiązek się do niego ustosunkować. (...)

 • Wniosek o cofnięcie pozwu15 Września 2006

  braków formalnych pisma przez dołączenie odpowiedniej ilości egzemplarzy. Nie czekając na to wezwanie, jeżeli zależy Panu na czasie,  można dołączyć odpis (...)

 • Kopie dokumentów składanych w sądzie21 Grudnia 2005

  Chcę załączyć do pisma procesowego, które wyślę do sądu, kopie istotnych dokumentów. Czy dokumenty te muszę uwierzytelnić, czy kserokopie będą wystarczające? Do pisma procesowego (...)

 • Reprezentacja Spółdzielni Mieszkaniowej8 Września 2010

  , reprezentacja spółdzielni, pełnomocnictwo procesowe, odpis z krs, wezwanie do usunięcia braków

 • Prawo umieszczania firm w KRD14 Listopada 2008

  trafiłaby jednak do BIG, to pozostaje skierowanie do rzekomego kontrahenta żądania usunięcia wpisu, poinformowanie o tym fakcie BIG oraz policji. Można też rozważyć wniesienie pozwu (...)

 • Rozpatrzenie odwołania przez SKO24 Listopada 2015

  skargę wnosi się w terminie trzydziestu dni od dnia doręczenia odpowiedzi organu na wezwanie do usunięcia naruszenia prawa, a jeżeli organ nie udzielił odpowiedzi (...)

 • Pomoc sądowa a przesłuchanie strony19 Marca 2009

  sprawie, w celu wyjaśnienia pewnych okoliczności faktycznych. Co do zasady, zawiadomienie o wyznaczeniu rozprawy i wezwanie na rozprawę stron postępowania nie pociąga za sobą obowiązkowego (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Chcę się rozwieść

  Jestem z mężem 5 lat po ślubie,mamy dwoje dzieci.Chce się z nim rozwieść. Mieszkamy razem, jednak od 2 lat nic nas nie łączy poza wspólną opieką (...)

 • Reklamacja butow - odmowa

  Witam, Dwa tygodnie temu zareklamowalam buty sportowe Reebok. Powodem Bylo odklejanie sie podeszwy w obu butach i pekniecie na szwach w jednym. Reklamacja (...)

 • Kiedy przedawni się kredyt?

  Sprawa jest tego typu - kredyt był wzięty w 98 roku, poczatkowo był spłacany regularnie potem nastapiły problemy. Kwota kredytu 3400. Spłacone 1500 (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

  Mam problem dotyczący konkretnie firmy kruk. Ponieważ mam zadłużenie (idea) z 2001 roku które przejeła firma windykacyjna (które już się przedawniło (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie

  witajcie, za trzy tygodnie mam druga sprawe rozwodową.Mąż odszedł ode mnie 2 lata temu, po prostu po jednej z nocnych imprez(wrócil o 6 rano) gdy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane