Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Skarga do WSA18 Czerwca 2009

  niedopuszczalnej na podstawie art. 58 par. 1 pkt 6. Organ gminy do którego wpłynie takie wezwanie do usunięcia naruszenia prawa ma obowiązek się do niego ustosunkować. (...)

 • Prawo umieszczania firm w KRD14 Listopada 2008

  trafiłaby jednak do BIG, to pozostaje skierowanie do rzekomego kontrahenta żądania usunięcia wpisu, poinformowanie o tym fakcie BIG oraz policji. Można też rozważyć wniesienie pozwu (...)

 • Wniosek o cofnięcie pozwu15 Września 2006

  braków formalnych pisma przez dołączenie odpowiedniej ilości egzemplarzy. Nie czekając na to wezwanie, jeżeli zależy Panu na czasie,  można dołączyć odpis (...)

 • Kopie dokumentów składanych w sądzie21 Grudnia 2005

  Chcę załączyć do pisma procesowego, które wyślę do sądu, kopie istotnych dokumentów. Czy dokumenty te muszę uwierzytelnić, czy kserokopie będą wystarczające? Do pisma procesowego (...)

 • Reprezentacja Spółdzielni Mieszkaniowej8 Września 2010

  , reprezentacja spółdzielni, pełnomocnictwo procesowe, odpis z krs, wezwanie do usunięcia braków

 • Pomoc sądowa a przesłuchanie strony19 Marca 2009

  sprawie, w celu wyjaśnienia pewnych okoliczności faktycznych. Co do zasady, zawiadomienie o wyznaczeniu rozprawy i wezwanie na rozprawę stron postępowania nie pociąga za sobą obowiązkowego (...)

 • Rozpatrzenie skargi na czynność komornika9 Października 2004

  warunków sąd skargę odrzuci bez uprzedniego wezwania do usunięcia braków. Wydaje się, iż ustawa o skardze na naruszenie prawa strony do rozpoznania sprawy w postępowaniu (...)

 • Zaskarżenie aktu prawa miejscowego14 Stycznia 2008

  administracji publicznej, może - po bezskutecznym wezwaniu do usunięcia naruszenia - zaskarżyć uchwałę lub zarządzenie do sądu administracyjnego. Pierwszym etapem będzie więc wezwanie (...)

 • Koszty wniesienia apelacji w sprawie gospodarczej19 Stycznia 2009

  wysokości ? Kwota sporna ok. 8.000,00 zł. Jeśli nie wniosę tej opłaty razem z odwołaniem to czy sąd wezwie mnie do usunięcia braków formalnych czy też od razu odrzuci odwołanie? (...)

 • Podwyższenie kapitału - załączniki do KRS10 Marca 2006

  Dostałam zwrot dokumentów celem usunięcia braków proszę o wzór oświadczenia udziałowców o podwyższeniu kapitału, nie wiem co takie oświadczenie powinno zawierać. Według umowy spółki (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Chcę się rozwieść

  Jestem z mężem 5 lat po ślubie,mamy dwoje dzieci.Chce się z nim rozwieść. Mieszkamy razem, jednak od 2 lat nic nas nie łączy poza wspólną opieką (...)

 • Reklamacja butow - odmowa

  Witam, Dwa tygodnie temu zareklamowalam buty sportowe Reebok. Powodem Bylo odklejanie sie podeszwy w obu butach i pekniecie na szwach w jednym. Reklamacja (...)

 • Kiedy przedawni się kredyt?

  Sprawa jest tego typu - kredyt był wzięty w 98 roku, poczatkowo był spłacany regularnie potem nastapiły problemy. Kwota kredytu 3400. Spłacone 1500 (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

  Mam problem dotyczący konkretnie firmy kruk. Ponieważ mam zadłużenie (idea) z 2001 roku które przejeła firma windykacyjna (które już się przedawniło (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie

  witajcie, za trzy tygodnie mam druga sprawe rozwodową.Mąż odszedł ode mnie 2 lata temu, po prostu po jednej z nocnych imprez(wrócil o 6 rano) gdy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane