Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Wezwanie do zapłaty a możliwość rozłożenia na raty15 Grudnia 2010

  kontaktu z kancelarią – nie przyniesie Pani żadnych korzyści, a może doprowadzić do rozprawy sądowej. wezwanie do zapłaty, ugoda, rozłożenie na raty

 • Niespłacone raty leasingu2 Lutego 2004

  wezwań do zapłaty jest zgodne z prawem? Z przedstawionego przez Pana stanu faktycznego można wywnioskować, iż Sąd, na podstawie weksla wydał nakaz zapłaty opiewający na kwotę (...)

 • Egzekucja komornicza5 Sierpnia 2007

  zostanie rozłożona na raty, stanowi też uznanie roszczenia przez dłużnika. A  uznanie roszczenia również przerywa bieg przedawnienia. Z pewnością zawarcie ugody z wierzycielem i rozłożenie (...)

 • Odroczenie zapłaty wpisu sądowego11 Czerwca 2002

  Czy jest możliwość, by wpis sądowy w sprawie gospodarczej z powództwa cywilnego o zapłatę uiścić w przedłużonym terminie np. po 6 miesiącach od daty wyznaczonej przez sąd lub rozłożyć go na (...)

 • Rozłożenie długu na raty przez wierzyciela20 Sierpnia 2010

  zwrócić, do wierzyciela czy do komornika? Oczywiście dopuszczalne jest wnioskowanie o rozłożenie wierzytelności na raty i o odroczenie terminu jej spłaty. Zasadnicze znaczenie (...)

 • Przebieg postępowania upominawczego23 Czerwca 2006

  - jak wskazano - wniesiono sprzeciw od tego nakazu.  Niezbędne jest zatem uzyskanie informacji bezpośrednio w sądzie (powołując się na sygnaturę akt z wezwania na rozprawę), na (...)

 • Zapłata z pominięciem komornika20 Kwietnia 2009

  konieczności ponoszenia kosztów postępowania egzekucyjnego. egzekucja, nakaz zapłaty, komornik, odsetki, rozłożenie na raty, pominięcie komornika, bezpośrednia spłata

 • Sposób złożenia zażalenia30 Września 2004

  Należności sądowe zostały skazanemu rozłożone na raty w wysokości 500 zł miesięcznie. Jednak ponieważ skazany zalegał ze spłatą, Sąd odwołał rozłożenie na raty. (...)

 • Wniesienie sprzeciwu po terminie31 Maja 2006

  Wniosłem sprzeciw od nakazu zapłaty do sądu rejonowego. Okazało się, że nie dotrzymałem terminu do jego wniesienia i sprzeciw wysłałem po terminie. Do postanowienia o odrzuceniu sprzeciwu (...)

 • Umorzenie podatku od spadku7 Sierpnia 2008

  zaległości podatkowej – podatnik powinien wnosić o jej rozłożenie spłaty na raty. umorzenie, zaległość podatkowa, zobowiązanie podatkowe, rozłożenie na (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

  Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • Ratunku Kruk ściga PILNE

  Mam pytanie co robić w 1999 mąż zawarł umowe z cyfra + , w umowie zaznaczył iż opłaty abonamentowej bedzie dokonywał miesiecznie książeczką (...)

 • POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

  Zaczne od początku. Miałam linie kredytową w PKO BP na 6.000 zł. Rok temu przeprowadziłam sie do innego miasta i na konto w banku nie było żadnych (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane