Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Przejście zakładu na nowego pracodawcę10 Maja 2004

  oświadczenie o odmowie przyjęcia proponowanych warunków, lub od dnia, do którego mógł złożyć takie oświadczenie. W opisanym przypadku pracodawca nie wskazuje (...)

 • Przejście zakładu pracy na nowego pracodawcę19 Listopada 2004

  pracownik złożył oświadczenie o odmowie przyjęcia proponowanych warunków, lub od dnia, do którego mógł złożyć takie oświadczenie. zakład pracy, przejęcie, (...)

 • Przejście pracownika ze spółki matki do córki30 Lipca 2004

  pracę oraz wskazać termin, nie krótszy niż 7 dni, do którego pracownicy mogą złożyć oświadczenie o przyjęciu lub odmowie przyjęcia proponowanych warunków. W razie (...)

 • Odwołanie od decyzji pracodawcy o wypowiedzeniu30 Lipca 2010

  otrzymaniu wypowiedzenia zmieniającego nie złożył pracodawcy wyraźnego oświadczenia o odmowie przyjęcia nowych warunków lub gdy skorzystał z przysługującego mu prawa (...)

 • Zdegradowanie kierownika10 Kwietnia 2007

  , który odmówił przyjęcia zaproponowanych warunków, może odwołać się od wypowiedzenia do sądu pracy i żądać uznania go za bezskuteczne lub przywrócenia do pracy. Pracownik, który nie (...)

 • Wycofanie wypowiedzenia umowy o pracę6 Listopada 2007

  Zarządu. Wręczone wypowiedzenia zawierają opis nowych warunków płacy i opisują tryb odwoławczy. Przed upływem połowy okresu wypowiedzenia członkowie Zarządu złożyli oświadczenia o (...)

 • Przeniesienie pracownika do innego biura2 Czerwca 2003

  braku takiego pouczenia, pracownik może do końca okresu wypowiedzenia złożyć oświadczenie o odmowie przyjęcia zaproponowanych warunków. Przy tej okazji można oczywiście (...)

 • Zmiana miejsca wykonywania pracy23 Listopada 2004

  do końca okresu wypowiedzenia złożyć oświadczenie o odmowie przyjęcia zaproponowanych warunków. miejsce pracy, umowa o pracę, wypowiedzenie zmieniające, powierzenie, (...)

 • Uzasadnienie wypowiedzenia zmieniającego18 Listopada 2002

  , pracownik może do końca okresu wypowiedzenia złożyć oświadczenie o odmowie przyjęcia zaproponowanych warunków. W razie odmowy przyjęcia przez pracownika zaproponowanych (...)

 • Zmiana warunków pracy i płacy20 Sierpnia 2003

  . W razie braku takiego pouczenia, pracownik może do końca okresu wypowiedzenia złożyć oświadczenie o odmowie przyjęcia zaproponowanych warunków. Od powyższej zasady (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Reklamacja butow - odmowa

  Witam, Dwa tygodnie temu zareklamowalam buty sportowe Reebok. Powodem Bylo odklejanie sie podeszwy w obu butach i pekniecie na szwach w jednym. Reklamacja (...)

 • wypowiedzenie warunków płacy

  w dniu 31.08.2009r. otrzymałem trzymiesiczne wypowiedzenie warunków pracy i placy.Od 1.12.2009r proponuje mi się pacę najniższą krajową,tzn. że (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

  Witam. Kilka dni temu kupiłem auto z Niemiec, podpisałem umowę kupna- sprzedaży i na umowie tej sprzedający nie był ostatnim właścicielem pojazdu (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane