Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Po zniesieniu współwłasności11 Kwietnia 2012

  ;rej współwłasność została zniesiona. Wniosek w wpis w księdze wieczystej ma formę standardowego formularza (formularz KW-WPIS). Jeżeli nieruchomość nie ma księgi wieczystej, konieczne (...)

 • Wniosek o wydanie pozwolenia na budowę7 Grudnia 2004

  takiego sposobu określenia zakresu świadczy wzór pozwolenia na budowę zamieszczony w załączniku do podanego już wyżej rozporządzenia. Jest to podyktowane koniecznością jak najlepszego doprecyzowania (...)

 • Informacje o majątku dłużnika23 Października 2007

  egzekucji. Komornik może również zwrócić się do ww. instytucji, jak również do urzędów skarbowych i oddziałów zakładu ubezpieczeń społecznych - celem ustalenia dochodów dłużnika oraz numerów (...)

 • Dodatek mieszkaniowy a użyczenie11 Lutego 2007

  4, może Pani zatem starać się o dodatek mieszkaniowy. Jednakże trzeba to udowodnić, a do tego najlepsza jest umowa pisemna. Wzór takiej umowy można znaleźć na stronach naszego serwisu. Spółdzielnia

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Pozew do Sądu Pracy

  Proszę o pomoc w znalezieniu wzoru pozwu skladanego do Sądu Pracy (Andrzej 40) leszczyna@go2.pl napisz na prv to Ci wyślę e A czy ktos moze mi podpowiedziec (...)

 • Weksel in blanco - jak wypełnić prawidłowo?

  Bardzo proszę o pomoc. Jak powinien być przygotowany / wypełniony częściowo weksel in blanco składany wraz z deklaracją wekslową jako zabezpieczenie (...)

 • jak wypełnic pit 28 rok 2010 przykład

  Witam Mam pytanie gdzie znajdę wzór wypełnionego PIT-u 28?Z góry dziekuję za wszelkie informacje PIT28 składa sie do końca stycznia każdego roku, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane