Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Czy mogę wymienić prawo jazdy angielskie na polskie? 23 Kwietnia 2015

  prawa jazdy. 2b. W celu wymiany krajowego prawa jazdy osoby, której prawo jazdy zostało wydane przez inne niż Rzeczpospolita Polska państwo członkowskie Unii Europejskiej, (...)

 • Wymiana prawa jazdy przez cudzoziemca29 Lipca 2010

  otrzymać polskie krajowe prawo jazdy po oddaniu zagranicznego ważnego prawa jazdy organowi wydającemu prawo jazdy (staroście). Jeśli jednak zagraniczne prawo jazdy (...)

 • Prawo jazdy wydane za granicą28 Maja 2004

  kierowania samochodami osobowymi. Czy mając prawo jazdy belgijskie, holenderskie mogę jeździć po Polsce, czy na podstawie tego prawa jazdy mogę się starać o przywrócenie uprawnień (...)

 • Wymiana prawa jazdy bez zameldowania w kraju11 Września 2007

  badania jednak nie mogę wymienić prawa jazdy, gdyż nie posiadam zameldowania w Polsce (obecnie mieszkam na stałe w Anglii). W jaki sposób mogę wymienić (uaktualnić) to prawo jazdy na (...)

 • Wymiana prawa jazdy uzyskanego w Irlandii26 Lutego 2012

  , może otrzymać polskie krajowe prawo jazdy po oddaniu zagranicznego ważnego prawa jazdy organowi wydającemu prawo jazdy.” Wynika z tego, że w przypadku wymiany konieczne (...)

 • Zwrot prawa jazdy po upływie środka karnego10 Lutego 2009

  ruchu drogowym). prawo jazdy, zakaz prowadzenia pojazdów, zwrot, sprawdzenie kwalifikacji, starosta, wyrok, wymiana, dokument, uprawnienie, samochód, pojazd, kierowca

 • Zmiana nazwiska przez cudzoziemca9 Lutego 2005

  rodzinnym i opiekuńczym. Zastosowanie znajdzie tutaj szczególnie art. 25 k.r.o. regulujący kwestię nazwiska po ślubie. Zgodnie z art. 25 §1 k.r.o., małżonek ma prawo wyboru nazwiska, które (...)

 • Obowiązek meldunkowy28 Listopada 2008

  zameldować na stałe już w nowym domu. Prowadzę indywidualną działalność gospodarczą. Zależy mi, żeby nie zmieniać wszystkich dokumentów, dowodu osobistego, rejestracyjnych, prawa jazdy (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Załatwie prawo jazdy!!!

  Załatwie prawo jazdy. z wpisem 3000 zł bez 1800 zł. Sam załatwiałem sobie i złapalem dobry kontakt, wiarygodny 100 %. niestety bez zaliczek nikt (...)

 • Chcę się rozwieść

  Jestem z mężem 5 lat po ślubie,mamy dwoje dzieci.Chce się z nim rozwieść. Mieszkamy razem, jednak od 2 lat nic nas nie łączy poza wspólną opieką (...)

 • Podział majątku

  Komu należy się dom wybudowany na działce nalężącej do jednego ze współmałżonków (niezamieszkały). Jak spłacić drugą stronę stronę wg (...)

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

  Szanowni Państwo, zauważyłem, że stale przewija się przez to forum ten sam temat. Ponieważ jestem ojcem dwojga dzieci, które niezmiernie kocham (...)

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane