Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Prawo do domku letniskowego na nieruchomości13 Stycznia 2004

  zapewne prawo użytkowania wieczystego). W przypadku prawa użytkowania wieczystego, budynek położony na gruncie będącym przedmiotem uzytkowania wieczystego stanowi odrębny od gruntu (...)

 • Żądanie zniesienia współwłasności20 Października 2005

  własność Skarbu Państwa lub gminy, prawa do nabycia własności garażu oraz użytkowania wieczystego gruntu niezbędnego realizacji uprawnień w ramach tzw. mienia zabużańskiego,  zwrotu działki (...)

 • Wykup nieruchomości od Urzędu Miasta26 Stycznia 2007

  2 (chodzi tu o działalność charytatywną, oświatową itp.); zbycie następuje w drodze zamiany lub darowizny;  sprzedaż nieruchomości następuje na rzecz jej użytkownika wieczystego

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Dlaczego muszę co roku

  płacic ponad 1000 zł z tytułu wieczystego uzytkowania mieszkania o własności wyodrebnionej?Wiem,że w nowych blokach(np.na Kabatach) kolega nie płaci (...)

 • Czynsz w spółdzielni

  Kupililiśmy z żoną mieszkanie własnościowe od osoby prywatnej na rynku wtórnym (zarządzane przez spółdzielnię). W rachunku jaki wystawia nam (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane