Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Czas pracy kierowców a odpoczynek19 Listopada 2007

  kierowcy wynosi co najmniej 6 godzin.  Dobowa norma czasu pracy kierowców to co do zasady 8 godzin. Do kierowców zatrudnionych w transporcie drogowym mogą być stosowane (...)

 • Czas pracy kierowców4 Lutego 2005

  pozostałych kierowców do 12 godzin na dobę - w ramach systemu równoważnego czasu pracyW systemie równoważnego czasu pracy wymiar czasu pracy (...)

 • Przerywany czas pracy8 Października 2007

  wprowadza się w układzie zbiorowym pracy lub w regulaminie pracy,a u pracodawcy, u którego nie działa zakładowa organizacja związkowa - w umowie o pracę. Do kierowców (...)

 • Przerywany czas pracy kierowców18 Października 2007

  U pracodawcy wprowadzono w regulaminie pracy przerywany czas pracy dla kierowców zatrudnionych w transporcie drogowym na podstawie ustawy o czasie pracy kierowców. (...)

 • Czas pracy kierowcy4 Czerwca 2003

  kierowców wlicza się przerwę w pracy trwającą 15 minut, którą pracodawca jest obowiązany wprowadzić, jeżeli dobowy wymiar czasu pracy wynosi co najmniej 6 godzin. Czas (...)

 • Równoważny system czasu pracy kierowcy17 Grudnia 2008

  równoważnego czas pracy znajdującej się na stronach naszego serwisu oraz Zmianach w prawie Czas pracy kierowców po 1 maja 2004 r. kierowca, czas pracy, równoważny system (...)

 • Czas pracy kierowcy11 Grudnia 2007

  czasu pracy, do kierowców zatrudnionych w transporcie drogowym mogą być stosowane rozkłady czasu pracy, w których jest dopuszczalne przedłużenie wymiaru czasu (...)

 • Czas pracy kierowcy5 Grudnia 2007

  kierowców zatrudnionych w transporcie drogowym mogą być stosowane rozkłady czasu pracy, w których jest dopuszczalne przedłużenie wymiaru czasu pracy do 10 (...)

 • Czas pracy kierowcy ambulansu30 Sierpnia 2005

  pociąga za sobą konieczność wykonywania pracy przez pracownika o różnych porach w ciągu określonych dni lub tygodni. Praca zmianowa dopuszczalna jest w każdym systemie czasu (...)

 • Zadaniowy czas pracy kierowcy4 Czerwca 2003

  wprowadzenia zadaniowego czasu pracy, w stosunku do kierowców nadal będą miały zastosowanie przepisy ustawy o czasie pracy kierowców. Wprowadzenie zadaniowego czasu (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane