Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Umowa kupna działki a umowa przedwstępna2 Sierpnia 2010

  stronach http://www.e-prawnik.pl/: Elementy umowy sprzedaży nieruchomości Umowa przedwstępna - kiedy i jak ją zawrzeć Warunek w umowie sprzedaży nieruchomości Polskie prawo nie zna takiej formy (...)

 • Pozwolenie na budowę12 Października 2009

  przyjmuje on wszystkie warunki zawarte w tej decyzji.Z poważaniemRedakcja serwisu www.e-prawnik.pl pozwolenie na budowę, WZ, decyzja ustalająca warunki zabudowy, miejscowy plan zagospodarowania (...)

 • Ugoda w postępowaniu egzekucyjnym5 Października 2009

  egzekucji w przyszłości jeżeli jest ono nadal dopuszczalne. Z poważaniem Redakcja serwisu http://www.e-prawnik.pl/ ugoda, postepowanie egzekucyjne, wniosek o umorzenie postępowania (...)

 • Renta planistyczna23 Lipca 2009

  niż 30% wzrostu wartości nieruchomości.Wysokość opłaty ustala się na dzień sprzedaży nieruchomościW celu pogłębienia temat odsyłamy do treści zawartych na stronach www.e-prawnik.pl np:Zmiana

 • Ugoda między wierzycielem a dłużnikiem19 Marca 2009

  zmodyfikowaną treścią.Na serwisie www.e-prawnik.pl znajduje się wzór jedynie ugody zawartej w trakcie toczącego się postępowania sądowego. oraz ugody w sprawie spłaty zadłużenia (...)

 • Polski sąd a obce prawo2 Lutego 2009

  krajowym.Niestety w bazie orzeczeń serwisu www.e-prawnik.pl nie posiadamy orzeczeń sądów w niniejszym przedmiocie. sąd, prawo, obce, materialne, prywatne, międzynarodowe, jurysdykcja krajowa, (...)

 • Eksmisja i przydział lokalu socjalnego31 Października 2007

  prosimy o zapoznanie się z następującymi artykułami, opiniami i odpowiedziami znajdującymi się na stronach naszego serwisu http://www.e-prawnik.pl/: Jak eksmitować lokatora do lokalu zastępczego

 • Błąd w zwolnieniu lekarskim30 Października 2007

  zakresie zadanego pytania prosimy o zapoznanie sie z artykułem z naszego serwisu http://www.e-prawnik.pl/: Kiedy przysługuje i w jakiej wysokości wynagrodzenie chorobowe i zasiłek chorobowy?  

 • Niewłaściwość sądu a opłata sądowa7 Października 2007

  -prawnik.pl/ Ogólne opłaty sądowe w sprawach cywilnych od 2 marca 2006 r. Wynosi ona 5 % wartości przedmiotu sporu lub przedmiotu zaskarżenia, jednak nie mniej niż 30 złotych i nie więcej niż 100.000 (...)

 • Przedstawicielstwo, a oddział firmy zagranicznej19 Listopada 2004

  uzyskaniu wpisu do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym. Wniosek składa się na urzędowych formularzach dostępnych na stronie www.e-prawnik.pl "Wzory pism i umów". Niezależnie (...)

 • Prowadzenie działalności na podstawie umowy komisu30 Marca 2004

  postanowienia i warunki tej umowy. Ponieważ serwis internetowy www.e-prawnik.pl nie świadczy usług prawniczych, nie jest możliwe sporządzenie na Pani zlecenie przykładowego wzoru przedmiotowej (...)

 • Przekroczenie zwykłego zarządu - rzecz wspólna7 Września 2011

  zwykłego zarządu i w związku z tym wymagana jest zgoda wszystkich współwłaścicieli. Z poważaniem redakcja http://www.e-prawnik.pl/ współwłasność, rzecz wspólna, nieuchomość, (...)

 • Wymeldowanie22 Października 2009

  koszty utrzymania lokalu, wywołane niewymeldowaniem się przez byłego właściciela.Z poważaniemRedakcja serwisu www.e-prawnik.pl   umowa, meldunek, wymeldowanie, odszkodowanie, windykacja

 • Wspólnota małżeńska a majątek odrębny22 Listopada 2007

  http://www.e-prawnik.pl/ mieszkanie, wspólność majątkowa małżeńska, majątek odrębny małżonka, wspólne rozliczenie małżonków

 • Nałożenie mandatu przez Straż Miejską15 Grudnia 2006

  Po przeczytaniu artykułu Kontrola prędkości przez straż miejską z dnia 24.01.2006 r. na stronie www.e-prawnik.pl, postanowiłem zwrócić się o poradę prawną. Dnia 15.07.2006 r. podczas gdy (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zmiany w świadczeniach alimentacyjnych

  Słyszałam, że od 1 września mają być nowe kwoty dodatków do rodzinnego, zamiast dotychczasowego 170 zł na dziecko mam dostawać 70% poprzedniej (...)

 • alimenty - nowe przepisy

  Witam Może ktoś tu jest bardziej zorientowany, bo dostaję sprzeczne informacje w Urzędzie. Do likwidacji funduszu alimentacyjnego dostawałam alimenty (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich.

  Proszę o pomoc. Jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o prawo i nie wiem jak się za to zabrać. Problem polega na tym, że chcę by pozbawiono praw (...)

 • Opłaty dla adwokata

  Proszę o pomoc w następującej sprawie: Mieszkam w małym mieście na opolszczyźnie. Aktualnie moje małżeństwo jest w trakcie rozpadu (od listopada (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane