Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Skarga do WSA - wysokość wpisu11 Maja 2010

  administracji publicznej - 100 zł;   zażaleń na postanowienia wojewódzkich sądów administracyjnych - 100 zł.   Wpis stały pobiera się w sprawie skarg dotyczących pozwoleń, (...)

 • Opłata od założenia księgi wieczystej30 Czerwca 2004

  . Jest to ogólna zasada, od której przewidziane są jednak wyjątki - w zależności od prawa podlegającego wpisowi. Na przykład wpis stały w kwocie 20 zł pobiera się od wniosku o wpis (...)

 • Koszty i czas likwidacji spółki z o.o.8 Lipca 2010

  zł. Od wniosku o wykreślenie podmiotu z rejestru przedsiębiorców KRS należy uiścić wpis stały w wysokości 300 zł. Opłata za zamieszczenie ogłoszenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym (...)

 • Opłaty za przerejestrowanie spółki11 Marca 2004

  wysokości 500 zł. Natomiast od wniosku o zarejestrowanie zmiany wpisu (zarejestrowanie zmian w akcie założycielskim spółki z o.o.), pobiera się wpis stały w kwocie 400 zł. W takiej sytuacji (...)

 • Wpis od wniosku do sądu wieczystoksięgowego26 Sierpnia 2005

  podlegał opłacie (wpisowi). W tym wypadku będziemy mieć do czynienia z wpisem stosunkowym uzależnionym od wartości nieruchomości (nie będzie to zatem wpis stały, w którego przypadku nieuiszczenie (...)

 • Skarga do NSA25 Września 2003

  administracyjne pobiera się wpis stosunkowy albo stały. Wpis stosunkowy pobiera się w sprawach, których przedmiot dotyczy należności pieniężnych albo praw majątkowych, jeżeli wartość (...)

 • Dokumenty wymagane przy likwidacji sp. z o.o.15 Października 2009

  ogłoszenie likwidacji) pobiera się wpis stały w wysokości 400 zł. Od wniosku o wykreślenie podmiotu z rejestru przedsiębiorców KRS należy uiścić wpis stały w wysokości (...)

 • Koszty założenia księgi wieczystej1 Grudnia 2004

  pobiera się od wniosku o wpis w księdze wieczystej, jeżeli przepis szczególny nie stanowi inaczej. Takim przepisem szczególnym jest przepis wskazujący na wpis stały łącznie w kwocie (...)

 • Wykreślenie członka rady nadzorczej - formularze26 Lipca 2007

  rady nadzorczej, termin złożenia wniosku do KRS, wpis stały od wniosku do KRS, opłata

 • Koszty założenia księgi wieczystej24 Marca 2003

  Ile zapłacę za założenie księgi wieczystej i ustanowienie hipoteki zwykłej w kwocie 220 tys. zł? W postępowaniu przy zakładaniu ksiąg wieczystych kosztem sądowym jest wpis stały od wniosku (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane