Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Rejestracja bazy danych w GIODO6 Maja 2015

  system informatyczny służący do przetwarzania danych osobowych przed skutkami awarii zasilania. 4. Dostęp do zbioru danych osobowych, który przetwarzany jest na wydzielonej stacji (...)

 • Zmiana miejsca przechowywania ksiąg9 Września 2005

  W związku z wygasającą umową najmu wspólnicy podjęli decyzję o zmianie siedziby Spółki. W tym celu została powzięta uchwała o zmianie umowy spółki (zmiana siedziby) oraz (...)

 • Wniosek do banku o wypis z MIG BR. 29 Maja 2015

  przewidywanych odbiorcach lub kategoriach odbiorców danych,  3) prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,  4) dobrowolności albo obowiązku podania danych, (...)

 • Sposób wypełniania formularzy wniosków do KRS7 Października 2005

  punktu C.4. Oprócz informacji ogólnych z początku wypełnia się miejsca oznaczone numerami od 33 do 41. Nie ma potrzeby podawania danych zmiany siedziby. Wniosek należy po prostu (...)

 • Zmiana umowy spółki a podwyższenie kapitału5 Lutego 2008

  zmianę umowy spółki, nazwy, siedziby i wysokości kapitału zakładowego. Należy jednak pamiętać, iż zgodnie z art. 22 w/w ustawy wniosek o wpis do Rejestru powinien być złożony (...)

 • Ochrona danych osobowych15 Września 2010

  przetwarzania danych osobowych, ograniczonych wyłącznie do edycji tekstu w celu udostępnienia go na piśmie): 1) daty pierwszego wprowadzenia danych do systemu; 2) identyfikatora (...)

 • Brak aktualizacji adresu w KRS15 Września 2004

  odpowiedzialnością ma obowiązek aktualizacji danych podlegających zgłoszeniu do KRS-u. W razie stwierdzenia, że wniosek o wpis do Rejestru lub dokumenty, których złożenie (...)

 • Zmiana adresu spółki z o.o.12 Grudnia 2008

  dokumentacji spółki. Zgodnie z art. 22 ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym, wniosek o wpis do Rejestru powinien być złożony nie później niż w terminie 7 dni od dnia (...)

 • Wniosek o udzielenie informacji publicznej1 Października 2010

  usprawiedliwionym jest zamieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych we wniosku o udostępnienie informacji publicznych. Przetwarzaniem danych osobowych (...)

 • Zmiany danych stowarzyszenia20 Grudnia 2011

  adresu siedziby następuje dopiero z dniem 1 stycznia 2012 r. Co za tym idzie dopiero po zaistnieniu tej zmiany powstaje obowiązek wprowadzenia jej we właściwych rejestrach i ewidencjach. Nie oznacza

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później (...)

 • Zmiana imienia

  Będe wdzięczna za informacje do kogo powinnan się zgłosic w sprawie zmiany swojego imienia. Czy to zakres prawa cywilnego? Czyli do prawnika zajmującego (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane