Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Wstrzymanie wykonania decyzji1 Kwietnia 2010

  zobowiązania wynikającego z decyzji wraz z odsetkami za zwłokę - do wysokości odpowiadającej wartości przedmiotu hipoteki przymusowej lub zastawu skarbowego. Wniosek, o wstrzymanie (...)

 • Zajęcie komornicze konta firmowego18 Kwietnia 2006

  wykonania. Sposobem na zwolnienie spod egzekucji jest wniosek o wstrzymanie wykonalności decyzji. Organ podatkowy, z urzędu lub na wniosek strony, wstrzymuje w drodze postanowienia wykonanie (...)

 • Bezpieczny zakup samochodu18 Maja 2016

  teleadresowe można znaleźć na stronie ministerstwa. Opłaty: za odpis lub informację wydawaną na wniosek o wydanie odpisu z rejestru zastawów - 15 zł,  za zaświadczenie wydawane (...)

 • Wstrzymanie ostatecznej decyzji administracyjnej14 Listopada 2011

  odpowiadającej wartości przedmiotu hipoteki przymusowej lub zastawu skarbowego. Jeśli zaistnieje któraś z przesłanek wstrzymania, wtedy organ ma obowiązek wstrzymać wykonanie decyzji (...)

 • Egzekucja z decyzji nieostatecznej12 Czerwca 2009

  przypadku uzasadnionym ważnym interesem strony lub interesem publicznym. Wniosek o wstrzymanie wykonania decyzji może być złożony również przed wniesieniem odwołania. W sprawie (...)

 • Skutki zawieszenia postępowania egzekucyjnego17 Stycznia 2017

  sąd postanawia, jakie już dokonane czynności egzekucyjne pozostają w mocy. Jeżeli (Urząd Skarbowy lub komornik) egzekucje są prowadzone w celu zrealizowania zastawu rejestrowego lub skarbowego

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane