Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Skierowanie na przymusowe leczenie odwykowe13 Września 2007

  biegłego albo obserwacji w zakładzie leczniczym sąd może zarządzić przymusowe doprowadzenie przez organ Policji. O ewentualnym skierowaniu na przymusowe leczenie nie będzie (...)

 • Skierowanie na przymusowe leczenie9 Lipca 2010

  W jaki sposób można skierować osobę z zaburzeniami psychicznymi na przymusowe leczenie w Szpitalu Psychiatrycznym? W jaki sposób można skierować osobę uzależnioną od alkoholu na (...)

 • Skierowanie na przymusowe leczenie alkoholowe12 Grudnia 2016

  wniosek do sądu o przymusowe leczenie, bo ona dobrowolnie się nie podda na pewno. Czy mogę złożyć taki wniosek do Sądu Rejonowego, a jeśli tak czy opłata jest (...)

 • Skierowanie na przymusowe leczenie6 Grudnia 2004

  zmierzających do spowodowania poddania się leczeniu odwykowemu osób uzależnionych od alkoholu. skierowanie na leczenie, leczenie odwykowe, alkoholizm, gminna komisja rozwiązywania (...)

 • Zmuszenie osoby do leczenia odwykowego12 Lipca 2006

  alkoholizmowi, leczenie odwykowe, alkoholizm, leczenie

 • Skierowanie na przymusowe leczenie22 Kwietnia 2008

  o konieczności ubezwłasnowolnienia osoby chorej psychicznie. Na podstawie art. 7 kpc wniosek o wszczęcie postępowania o ubezwłasnowolnienie może zgłosić także prokurator. (...)

 • Leczenie sanatoryjne ze skierowania z ZUS14 Kwietnia 2009

  okresową z tytułu niezdolności do pracy.O potrzebie rehabilitacji leczniczej orzeka lekarz orzecznik ZUS, któremu lekarz prowadzący leczenie sporządził wniosek o rehabilitację (...)

 • Przesunięcie terminu leczenia sanatoryjnego.24 Lipca 2015

  Witam, czy muszę złożyć wniosek do NFZ o przesunięcie terminu leczenia sanatoryjnego? Kwestia kierowania ubezpieczonych na leczenie sanatoryjne (formalnie leczenie uzdrowiskowe) (...)

 • Zwolnienie z kurateli18 Lipca 2002

  zezwoleniem sądu. Jeżeli konieczne jest zezwolenie sądu, należy złożyć wniosek, o skierowanie na leczenie w którym opisze się dlaczego dana osoba powinna być poddana (...)

 • Skierowanie na badania psychiatryczne6 Listopada 2006

  przyjęcia i przebywania w szpitalu osoby z zaburzeniami psychicznymi, która nie wyraziła na to zgody. Sąd opiekuńczy może rozpoznać sprawę również na wniosek tej osoby lub jej przedstawiciela (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane