Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Stwierdzenie prawomocności postanowienia6 Lutego 2008

  dokumentu. Aby obniżyć koszt opłaty kancelaryjnej strona może do wniosku o stwierdzenie prawomocności postanowienia dołączyć posiadany odpis postanowienia, na którym (...)

 • Opłata za wniosek o uzasadnienie23 Maja 2007

  orzeczenia ze stwierdzeniem prawomocności, odpisu orzeczenia ze stwierdzeniem wykonalności, zaświadczenia -        pobiera się w kwocie (...)

 • Sprawa spadkowa a uprawomocnienie się orzeczenia3 Października 2007

  postanowienie wraz ze stwierdzeniem prawomocności, należy złożyć do sądu stosowny wniosek. Sąd za wydanie orzeczenia wraz ze stwierdzeniem prawomocności (...)

 • Dokumenty złożone w KRS15 Października 2012

  wysokości.  3. Opłatę, o której mowa w ust. 1, pobiera się od wniosku o odpis księgi wieczystej, o ile przepis szczególny nie stanowi inaczej.  Art. (...)

 • Sprzedaż nieruchomości przez syndyka20 Sierpnia 2007

  nabywca nieruchomości, winien on jednak uzyskać odpis planu podziału sumy uzyskanej ze sprzedaży wraz ze stwierdzeniem jego prawomocności. Ze stosownym wnioskiem o (...)

 • Jak przygotować się do zakupu mieszkania z licytacji komorniczej? 23 Kwietnia 2015

  zachowanie miesięcznego terminu dla złożenia oświadczenia o wypowiedzeniu liczonego od uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności. Zaprezentowane rozwiązanie - obowiązujące (...)

 • Cofnięcie pozwu a zwrot dokumentów15 Maja 2007

  wniosku o wydanie na podstawie akt: poświadczonego odpisu, wypisu lub wyciągu, odpisu orzeczenia ze stwierdzeniem prawomocności, odpisu orzeczenia ze stwierdzeniem wykonalności, (...)

 • Klauzula wykonalności na nakazie zapłaty18 Kwietnia 2007

  ustawą o kosztach sądowych w sprawach cywilnych, Opłatę od wniosku o wydanie na podstawie akt:  poświadczonego odpisu, wypisu lub wyciągu,  odpisu orzeczenia ze stwierdzeniem (...)

 • Zażalenie na odrzucenie zażalenia17 Lipca 2007

  . Dlatego sąd czeka ze stwierdzeniem prawomocności postanowienia, gdyż rzeczywiście do zachowania terminu przez dłużnika wystarczy złożenie zażalenia w ostatnim dniu w urzędzie (...)

 • Jak należy sformułować wniosek do sądu o wydanie odpisu wyroku? Jakie należy w związku z tym ponieść koszty i w jakiej formie?7 Grudnia 2016

  Wyrok w mojej sprawie dotyczący rozwodu uprawomocnił się. Jak należy sformułować wniosek do sądu o wydanie odpisu wyroku? Jakie należy w związku z tym ponieść koszty i w jakiej formie (przelew

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Rozwód kościelny

  Czy ktoś może mi udzielić informacji, jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać rozwód kościelny? (ada) Prawdę mówiąc jeszcze nie konsultowałem (...)

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej

  Ojciec mojego dziecka nigdy nie był moim mężem i nie mieszkał ze mną od chwili urodzenia się naszej córki. Wcześniej kilka miesięcy mieszkaliśmy (...)

 • Wzór podania o separację

  Poszukuję wzoru podania do sądu o ustalenie separacji (era2001) Kraków, dnia ....................................... Do Sądu Okręgowego w Krakowie Wydział (...)

 • złożenie wniosku o egzekucję do komornika

  wpłaciłem zaliczkę na samochód firmie prowadzonej przez pana x. No i oczywiscie firma wyrolowała kilkanaście osób, w tym mnie. Posiadam juz wyrok (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane