Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Niezapłacony podatek od nieruchomości27 Lutego 2012

  żal jest bezskuteczny, jeśli został złożony w czasie, kiedy organ miał już wyraźnie udokumentowaną wiadomość o popełnieniu przestępstwa skarbowego lub wykroczenia skarbowego. czynny (...)

 • Kara za niezłożenie w terminie deklaracji PCC-310 Maja 2010

  udokumentowaną wiadomość o popełnieniu przestępstwa skarbowego lub wykroczenia skarbowego. zniesienie współwłasności, orzeczenie sądu, czynny żal, deklaracja, wykroczenie, (...)

 • Podatek od spadku2 Marca 2010

  zaświadczenia z urzedu skarbowego, że podatek od spadku został rozliczony, tudzież, że nabycie nie podlegało opodatkowaniu tym podatkiem (z uwagi np. na limit kwoty wolnej od podatku). Bez takiego (...)

 • Podatek od spadku3 Lipca 2009

  wiedziała że należy złożyć zeznanie do urzędu skarbowego. Czy dokonałam zaniedbania podatkowego nie zgłaszając tego faktu w jakimś terminie do urzędu skarbowego, jeżeli (...)

 • Niezłożenie deklaracji w terminie30 Listopada 2009

  albo przekazane ustnie do protokołu. wykroczenie, czynny żal, grzywna, zarząd

 • Instytucja czynnego żalu, o której mowa w Kodeksie karnym skarbowym25 Grudnia 2011

  , w szczególności przeszukania, czynności sprawdzającej lub kontroli zmierzającej do ujawnienia przestępstwa skarbowego lub wykroczenia skarbowego, chyba że czynność ta nie dostarczyła (...)

 • Podatek od sprzedaży nieruchomości18 Września 2009

  karnych (trudnych do określenia) można ich uniknąć przesyłając do właściwego urzędu skarbowego pismo zwane czynnym żalem. Zgodnie bowiem z art. 16 § 1 Kodeksu karnego skarbowego (...)

 • Przyznanie się do popełnienia przestępstwa17 Stycznia 2006

  odpowiedzialności od uiszczenia dodatkowej kary grzywny. czynny żal, należność publicznoprawna, przyznanie, przestępstwo, skarbowe

 • Niewłaściwy numer NIP3 Grudnia 2009

  dokonali zmiany we wpisie do działalności gospodarczej z jednego wspólnego wpisu na dwa odrębne małżonków. Zgłoszenie do Urzędu Statystycznego dokonali jako spółka cywilna. Nie dopełnili (...)

 • Podatek od spadków3 Grudnia 2010

  ; nie przysługuje im spółdzielcze lokatorskie prawo do lokalu mieszkalnego, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego lub wynikające z przydziału spółdzielni

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Podwyższenie alimentów

  Wyczytałam, że o podwyższenie alimentów mogę starać się po roku od uprawomocnienia się wyroku. Czy to prawda? Pomóżcie. (madzia) Po 6 miesiącach (...)

 • Rozwód kościelny - PILNE!!!

  Czy może mi ktoś pomóc w sprawie unieważnienia małżeństwa kościelnego? Jeszcze mam jedno pytanie: Czy jeżeli rozwód cywilny miałam 3 lata temu, (...)

 • KOSMICZNE ALIMENTY - RATUNKU

  jESTEM PO ROZWODZIE.DO TEJ PORY ZARABIAŁEM NIEZLE ALE NIESTETY DOPADŁA MNIE RECESJA NA RYNKU I MOJE DOCHODY WYNOSZĄ TERAZ 500 ZŁ Z UMOWY O PRACĘ I (...)

 • Niezłożone deklaracje vat-7 ... będą kłopoty ??

  Witam No i chyba mam problem w styczniu 2007 wyslalem deklaracje pit-5 i vat-7 do urzedu skarbowego Pozniej dowiedzialem sie ze pit-5 nietrzeba wysylac (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane