Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Uzasadnienie wyroku WSA29 Września 2006

  jako strona o uzasadnienie i takie uzasadnienie otrzyma tylko urząd - bo tak mówią przepisy. Czy mogę wystąpić o udostępnienie mi uzasadnienia przygotowanego na wniosek strony przeciwnej (...)

 • Sfałszowanie podpisu pod umową14 Marca 2012

  Jakie konsekwencje grożą w wypadku sfałszowania podpisu pod umową? Można rozważać, czy nie doszło do popełnienia przestępstwa sfałszowania dokumentu z art. 270 § 1 Kodeksu karnego: (...)

 • strona postępowania wznowieniowego w kpa29 Sierpnia 2011

  właścicielem działek. Wydał postanowienie, kierowane do mnie i do wiadomości ojca o odmowie wznowienia postępowania wyłącznie z mojego wniosku, mimo że wniosek o wznowienie (...)

 • Wyrok w sprawie karnej a wina rozkładu pożycia16 Grudnia 2005

  decydować o powierzeniu mu pieczy nad osobą dziecka. Co do mieszkania, to jeśli jest ono wspólnym mieszkaniem małżonków, to sąd może przydzielić matce opiekę nad dziećmi oraz orzec o (...)

 • Przekazanie danych osobowych24 Listopada 2007

  uczelni z oficjalnym pismem o podanie adresu studenta - sprawcy w celu wystąpienia do sądu z powództwem cywilnym o odszkodowanie. Ponadto wystąpił o powiadomienie prokuratury (...)

 • Odmowa złożenia próbki pisma a przeszukanie3 Września 2007

  zatrzymać. Dowodem w sprawie o podrobienie podpisu mogą być natomiast inne dokumenty, na których widnieje podpis domniemanego sprawcy. podpis, sfałszowanie, podrobienie, pismo, próbka, (...)

 • Dobrowolne poddanie się karze18 Października 2006

  sprawie o wspomniany występek. Zatem, wydaje się, że wnioskowanie przez Pana o zawieszenie też nie jest celowe. Wydaje się również, że nie jest celowe żądanie wyłączenia rozpoznania (...)

 • Zażalenie do prokuratury25 Czerwca 2007

  udowodniona zgodnie z twierdzeniem wnioskodawcy, dowód jest nieprzydatny do stwierdzenia danej okoliczności, dowodu nie da się przeprowadzić, wniosek dowodowy w sposób oczywisty zmierza (...)

 • Brak zgody małżonka na przebudowę12 Grudnia 2005

  punkt 1, zgodnie z którym przesłanką wznowienia jest fakt, iż dowody, na których podstawie ustalono istotne dla sprawy okoliczności faktyczne, okazały się fałszywe. Chodzi tu o oświadczenie o (...)

 • Skarga do WSA albo wniosek o wznowienie7 Listopada 2005

  . Czy odwoływać się od tej decyzji odmawiającej wszczęcia postępowania (a jeśli tak, to do kogo), czy też wystąpić (wobec unieważnienia decyzji o uzgodnieniu warunków zabudowy) o (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane