Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Sfałszowanie podpisu pod umową14 Marca 2012

  Jakie konsekwencje grożą w wypadku sfałszowania podpisu pod umową? Można rozważać, czy nie doszło do popełnienia przestępstwa sfałszowania dokumentu z art. 270 § 1 Kodeksu karnego: (...)

 • Zażalenie do prokuratury25 Czerwca 2007

  udowodniona zgodnie z twierdzeniem wnioskodawcy, dowód jest nieprzydatny do stwierdzenia danej okoliczności, dowodu nie da się przeprowadzić, wniosek dowodowy w sposób oczywisty zmierza (...)

 • Odmowa złożenia próbki pisma a przeszukanie3 Września 2007

  zatrzymać. Dowodem w sprawie o podrobienie podpisu mogą być natomiast inne dokumenty, na których widnieje podpis domniemanego sprawcy. podpis, sfałszowanie, podrobienie, pismo, próbka, (...)

 • Skarga do WSA albo wniosek o wznowienie7 Listopada 2005

  . Czy odwoływać się od tej decyzji odmawiającej wszczęcia postępowania (a jeśli tak, to do kogo), czy też wystąpić (wobec unieważnienia decyzji o uzgodnieniu warunków zabudowy) o (...)

 • Postępowanie przy rejestracji spółki z o.o.1 Lutego 2008

  ust. 2 ustawy o KRS): KRS W3 - wniosek o rejestrację podmiotu, KRS WE - załącznik do wniosku KRS W3, w którym wpisujemy dane wspólników spółki, (...)

 • Co zrobić w sytuacji kiedy podejrzewam że moja córka, nie jest moim dzieckiem?24 Lipca 2015

  może nie zająć się sprawą. O ile dobro dziecka jest dość jasną o przesłaną, o tyle interes społeczny nie dość, że jest pojęciem niezmiennie szeroki, to jeszcze nieostrym. Przedstawiciele (...)

 • Właściwość prokuratury3 Grudnia 2005

  dwukrotnie uchylono zaskarżone postanowienia o umorzeniu śledztwa, uznałem iż występuje uzasadniona wątpliwość co do bezstronności Prokuratury Rejonowej w X. Wprawdzie bezpośrednio (...)

 • Jestem nękana wulgarnymi sms-ami i mailami. 16 Czerwca 2015

  policji lub siedzibę prokuratury, by złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa i złożyć wniosek o ściganie. Przestępstwo, o którym mowa w art. (...)

 • Dobrowolne poddanie się karze18 Października 2006

  sprawie o wspomniany występek. Zatem, wydaje się, że wnioskowanie przez Pana o zawieszenie też nie jest celowe. Wydaje się również, że nie jest celowe żądanie wyłączenia rozpoznania (...)

 • Policjant jako świadek w postępowaniu karnym15 Października 2007

  faktów, o których dowiedział się udzielając porady prawnej lub prowadząc sprawę (po zatrzymaniu osoby podejrzewanej o popełnienie czynu zabronionego) jak i duchowni co do faktów, o (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane