Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Zatwierdzenie przeszukania i zatrzymania rzeczy14 Sierpnia 2007

  , wniosek, żądanie, termin

 • Zwrot udziału w spółdzielni12 Stycznia 2012

  wypadku, gdy jego udziały zostały przeznaczone na pokrycie strat spółdzielni (art. 19 § 2). Sposób i termin zwrotu określa statut.” Powyższe oznacza, że jeśli członek spó

 • Obowiązki sprawozdawcze spółek prawa handlowego12 Sierpnia 2010

  , których złożenie jest obowiązkowe, nie zostały złożone pomimo upływu terminu, sąd rejestrowy wzywa obowiązanych do ich złożenia, wyznaczając dodatkowy 7-dniowy termin, pod rygorem zastosowania (...)

 • Przeniesienie pozwolenia na budowę na nabywcę9 Października 2006

  upływie terminu lub na wniosek inwestora, właściwy organ sprawdza wykonanie obowiązku, o którym mowa wyżej (w przypadku istotnego odstąpienia), i wydaje decyzję w sprawie zatwierdzenia projektu budowlanego

 • Kadencja rady nadzorczej5 Stycznia 2006

  członków rady nadzorczej upłynie z chwilą zatwierdzenia na zgromadzeniu wspólników sprawozania finnasowego za rok obrotowy 2003.   rada, nadzorcza, kadencja, upływ, umowa

 • Związanie przedłożoną ofertą handlową7 Kwietnia 2004

  zawarto zastrzeżenie że oczekuje Pan zatwierdzenia dodanych warunków realizacji). Kontrahent zaakceptował określone przez Pana warunki realizacji umowy za wyjątkiem jednego, dotyczącego warunków (...)

 • Likwidacja sp.z o.o.27 Grudnia 2002

  , odpowiadają za wyrządzoną w ten sposób ewentualną szkodę wobec spółki. 4. Likwidatorzy sporządzają bilans otwarcia likwidacji, który składaja wspólnikom do zatwierdzenia. 5. Likwidatorzy powinni (...)

 • Odpowiedzialność za niezgodne z prawem pozwolenie13 Września 2002

  , wydaje decyzję o odmowie zatwierdzenia projektu i udzielenia pozwolenia na budowę. Tym samym wydanie pozwolenia na budowę z naruszeniem wskazanych powyżej wymagań stanowi podstawę do powstania

 • Samowola budowlana4 Kwietnia 2012

  ). Termin, w jakim powinny być przedstawione wszystkie wyżej wymienione dokumenty, ustawodawca pozostawił do określenia organowi, który ustala go według swojego uznania. Termin ten nie (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • zwrot udziału

  witam, w czerwcu ub. roku sprzedałem mieszkanie spółdzielcze i od tego czasu nie mogę doprosić się zwrotu kwoty ok 650 zł tzw. udziałów członkowskich (...)

 • kto ustala plan urlopowy

  witam! Właśnie trwa sprzeczka między pracownikami w naszej firmie i każdy boi się iść do szefa, więc postanowiłam zapytać specjalistów. Kto (...)

 • Wzór umowy z biurem rachunkowym

  Prowadząc działalnosc zmuszająca do prowadzenia ksiegi przychodow i rozchodow chce to zlecic biuru rachunkowemu, chce wiedziec co powinno byc w takiej (...)

 • Umowa o dzieło

  1. Czy jako zlecający w umowie o dzieło jestem zobowiązany opłacić składkę na ubezp zdrow za wykonawcę? 2. czy istnieje ograniczenie czasowe terminu (...)

 • Miasto robi problem z wykupem mieszkania

  Witam, Moja babcia zajmuje parter w 2 piętrowym domku w atrakcyjnym punkcie miasta. Nad nią mieszka inna rodzina. Pytanie będzie takie. Jeśli nie zatwierdzono (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane