Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Składanie sprawozdania finansowego do US7 Grudnia 2005

  ,  - suma aktywów bilansu na koniec roku obrotowego stanowiła równowartość w walucie polskiej co najmniej 2 500 000 euro,  - przychody netto ze sprzedaży towarów i produktów oraz

 • Bilans w celu obliczenia udziału wspólnika sp.j.23 Kwietnia 2003

  termin sporządzenia bilansu. Przepis taki znajduje sie w ustawie o rachunkowości i nakazuje sporządzenie bilansu w ciągu 3 miesięcy od dnia, na który bilans powinien być sporządzony. (...)

 • Zgoda wspólnika10 Sierpnia 2010

  podstawie bilansu udział kapitałowy wspólnika wykaże wartość ujemną, wspólnik będzie zobowiązany wyrównać spółce przypadającą na niego brakującą wartość.   Zgodnie (...)

 • Termin inwentaryzacji w spółce z o.o.14 Grudnia 2005

  obrotowego, bilans, termin inwentaryzacji

 • Termin złożenia bilansu14 Sierpnia 2002

  zgromadzenie wspólników.   KRS, bilans, spółka, termin

 • Termin zatwierdzenia sprawozdania finansowego8 Lipca 2007

  o zbyciu udziałów, nowy wspólnik ma prawo brać udział w zgromadzeniu wspólników i musi być o nim zawiadomiony.    termin zatwierdzenia, sprawozdanie finansowe, zwyczajne zgromadzenie

 • Obowiązek składania sprawozdań finansowych12 Lipca 2005

  sprawozdania finansowego. Brak zatwierdzenia sprawozdania nie zwalnia z obowiązku złożenia sprawozdania do KRS. W takim przypadku 15 – dniowy termin do złożenia sprawozdania biegnie od (...)

 • Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - likwidacja12 Grudnia 2011

  działalności oraz sprawozdanie finansowe. Do bilansu likwidacyjnego należy przyjąć wszystkie składniki aktywów według ich wartości zbywczej. Likwidatorzy powinni zakończyć interesy bieżące (...)

 • Określenie wartości udziałów5 Stycznia 2006

  W umowie spółki czytamy: "Spłata spadkobierców następuje w terminie trzech miesięcy....zaś wartość spłaty ustala się według wartości udziałów obliczonych w chwili zatwierdzenia bilansu".Jak (...)

 • Likwidacja sp. z o.o.8 Maja 2003

  ma być złożony zgromadzeniu wspólników do zatwierdzenia, zakończenie interesów bieżących spółki, wykonanie czynności likwidacyjnych, w tym - ściągnięcie wierzytelności, wypełnienie zobowiązań (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • zwrot udziału

  witam, w czerwcu ub. roku sprzedałem mieszkanie spółdzielcze i od tego czasu nie mogę doprosić się zwrotu kwoty ok 650 zł tzw. udziałów członkowskich (...)

 • kto ustala plan urlopowy

  witam! Właśnie trwa sprzeczka między pracownikami w naszej firmie i każdy boi się iść do szefa, więc postanowiłam zapytać specjalistów. Kto (...)

 • Wzór umowy z biurem rachunkowym

  Prowadząc działalnosc zmuszająca do prowadzenia ksiegi przychodow i rozchodow chce to zlecic biuru rachunkowemu, chce wiedziec co powinno byc w takiej (...)

 • Umowa o dzieło

  1. Czy jako zlecający w umowie o dzieło jestem zobowiązany opłacić składkę na ubezp zdrow za wykonawcę? 2. czy istnieje ograniczenie czasowe terminu (...)

 • Miasto robi problem z wykupem mieszkania

  Witam, Moja babcia zajmuje parter w 2 piętrowym domku w atrakcyjnym punkcie miasta. Nad nią mieszka inna rodzina. Pytanie będzie takie. Jeśli nie zatwierdzono (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane