Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Termin inwentaryzacji w spółce z o.o.14 Grudnia 2005

  obrotowego, bilans, termin inwentaryzacji

 • Termin zatwierdzenia sprawozdania finansowego8 Lipca 2007

  o zbyciu udziałów, nowy wspólnik ma prawo brać udział w zgromadzeniu wspólników i musi być o nim zawiadomiony.    termin zatwierdzenia, sprawozdanie finansowe, zwyczajne zgromadzenie

 • Termin złożenia bilansu14 Sierpnia 2002

  zgromadzenie wspólników.   KRS, bilans, spółka, termin

 • Obowiązek składania sprawozdań finansowych12 Lipca 2005

  sprawozdania finansowego. Brak zatwierdzenia sprawozdania nie zwalnia z obowiązku złożenia sprawozdania do KRS. W takim przypadku 15 – dniowy termin do złożenia sprawozdania biegnie od (...)

 • Likwidacja sp. z o.o.8 Maja 2003

  ma być złożony zgromadzeniu wspólników do zatwierdzenia, zakończenie interesów bieżących spółki, wykonanie czynności likwidacyjnych, w tym - ściągnięcie wierzytelności, wypełnienie zobowiązań (...)

 • Wycena majątku likwidowanej spółki12 Listopada 2002

  składają walnemu zgromadzeniu do zatwierdzenia. Do bilansu likwidacyjnego należy przyjąć wszystkie składniki aktywów według ich wartości zbywczej. Regulacja ta tym samym nakazuje, aby w bilansie (...)

 • Termin składania sprawozdania finansowego do KRS1 Lutego 2007

  jednostek, o których mowa w art. 49 ust. 1 Ustawy - także sprawozdanie z działalności - w ciągu 15 dni od dnia zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowego. Termin wskazany w Ustawie o rachunkowości (...)

 • Sprzedający nie chce wymienić wadliwego sprzętu.17 Lipca 2015

  do postępowania mediacyjnego, przy czym termin do wykonania innych uprawnień z tytułu rękojmi, przysługujących kupującemu, zaczyna biec od dnia odmowy przez sąd zatwierdzenia ugody zawartej (...)

 • Skutki prawne wyjścia ze spółki komandytowej.24 Czerwca 2015

  ; 2. Jako dzień bilansowy przyjąć należy:  1) w przypadku wypowiedzenia - ostatni dzień roku obrotowego, w którym upłynął termin wypowiedzenia; 2) w przypadku śmierci wspólnika (...)

 • Bilans w wypadku wystąpienia wspólnika ze spółki19 Grudnia 2002

  skorzystać z usług profesjonalnych rewidentów. Za dzień bilansowy, według którego dokonana zostanie wypłata udziału, w przypadku wypowiedzenia, uznaje się ostatni dzień roku obrotowego, w którym upłynął (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • zwrot udziału

  witam, w czerwcu ub. roku sprzedałem mieszkanie spółdzielcze i od tego czasu nie mogę doprosić się zwrotu kwoty ok 650 zł tzw. udziałów członkowskich (...)

 • kto ustala plan urlopowy

  witam! Właśnie trwa sprzeczka między pracownikami w naszej firmie i każdy boi się iść do szefa, więc postanowiłam zapytać specjalistów. Kto (...)

 • Wzór umowy z biurem rachunkowym

  Prowadząc działalnosc zmuszająca do prowadzenia ksiegi przychodow i rozchodow chce to zlecic biuru rachunkowemu, chce wiedziec co powinno byc w takiej (...)

 • Umowa o dzieło

  1. Czy jako zlecający w umowie o dzieło jestem zobowiązany opłacić składkę na ubezp zdrow za wykonawcę? 2. czy istnieje ograniczenie czasowe terminu (...)

 • Miasto robi problem z wykupem mieszkania

  Witam, Moja babcia zajmuje parter w 2 piętrowym domku w atrakcyjnym punkcie miasta. Nad nią mieszka inna rodzina. Pytanie będzie takie. Jeśli nie zatwierdzono (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane