Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Świadczenie urlopowe z KN a inne świadczenia29 Sierpnia 2007

  przedmiocie dofinansowania "wczasów pod gruszą". Możliwość skorzystania z wczasów pod gruszą zależy więc od polityki socjalnej zakładu pracy i postanowień (...)

 • Wczasy pod gruszą9 Lipca 2007

  gruszą zależy od polityki socjalnej zakładu pracy i postanowień regulaminu. Aby otrzymać świadczenie w postaci dopłaty do wczasów pod gruszą, ubiegający się musi złożyć (...)

 • ZFŚS dla pracownika na urlopie wychowawczym26 Sierpnia 2011

  Pracownica, która przebywa na urlopie wychowawczym złożyła wniosek o wypłatę świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych w postaci \"wczasów pod gruszą\" za rok (...)

 • Opodatkowanie "wczasów pod gruszą"15 Września 2004

  Czy od kwoty wypłaconej pracownikowi z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych na \"wczasy pod gruszą\" należy potrącić, oprócz podatku dochodowego, także składki na ubezpieczenie (...)

 • Świadczenia socjalne pracodawcy8 Lipca 2004

  Pracowałem w Zakładzie Pracy Chronionej przez 3 lata. Otrzymywałem bony przed świętami Bożego Narodzenia. Od 2 lat nic, ani bonów, ani dofinansowania do wczasów pod gruszą. Czy pracodawca (...)

 • Wypłata świadczeń urlopowych25 Stycznia 2001

  przy tworzeniu zasad wypłaty świadczeń z Funduszu, czyli sytuacja życiowa, rodzinna i materialna osoby uprawnionej do korzystania z Funduszu. Dopiero po zapoznaniu się z treścią (...)

 • Świadczenie urlopowe z ZFŚS20 Czerwca 2003

  Czy "urlop pod gruszą" nadal istnieje? Jeśli tak, to na jakich zasadach można z niego skorzystać? Popularny "urlop pod gruszą" to wypłata z Zakładowego Funduszu (...)

 • ZFŚS i świadczenie urlopowe29 Maja 2012

  zakresie zasad wypłacania świadczeń i gromadzenia środków na Funduszu. ZFŚS, świadczenie urlopowe, pracodawca, wczasy pod gruszą

 • Wczasy "pod gruszą" a składki na ZUS10 Lipca 2007

  lub świadczeń częściowo odpłatnych. W literaturze wyrażany jest pogląd, zgodnie z którym przychodami ze stosunku pracy są wszystkie te świadczenia, które pracownik otrzymuje od pracodawcy w związku (...)

 • Ustalenie liczby pracowników a ZFŚS29 Października 2004

  świadczeń socjalnych (Dz. U. Nr 43, poz. 168 z 1994 r. z późn. zm.), osoby te powinny być brane pod uwagę przy planowaniu przeciętnego zatrudnieniu w danym roku kalendarzowym do naliczenia (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Fundusz socjalny

  W moim zakładzie kwota świadczeń socjalnych jest zależna od dochodu na osobę, a nie jak w wielu innych firmach - stała kwota niezależnie od dochodu, (...)

 • ZFŚS - czy może zbraknąć środków

  Witam serdecznie, Będę wdzięczna za poradę prawną w sprawie ZFŚS, gdyż nie wiem jak poradzć sobie z tym problemem. Złożyłam wniosek o dofinansowanie (...)

 • Co należy zrobić aby otrzymać świadczenie w postaci \"wczasów pod gruszą\"?

  Co należy zrobić aby otrzymać świadczenie w postaci \"wczasów pod gruszą\"? To, czy pracownik może skorzystać z takiej formy pomocy, zależy od (...)

 • świdczenie urlopowe

  Witam, w mojej firmie wypłacane są świadczenia urlopowe. Mam tylko jeden problem, mój urlop trwał od 4 do 17 sierpnia - więc jest to 9 dni urlopowych (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane