Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Zatwierdzenie sprawozdania finansowego spółki 28 Czerwca 2013

  W spółce z o.o. na dzień 28.06 zostało zwołane zwyczajne walne zgromadzenie wspólników, które powinno zatwierdzić sprawozdanie finansowe za rok 2012. Niemniej jednak wspólnicy (...)

 • Poprawienie i złożenie sprawozdania finansowego9 Sierpnia 2006

  jednostka rozpoczęła działalność w drugiej połowie przyjętego roku obrotowego. W takim przypadku może ona jednorazowo połączyć księgi rachunkowe i sprawozdanie finansowe za ten okres i (...)

 • Mandat członka rady nadzorczej6 Maja 2006

  rady nadzorczej wygasa z dniem odbycia walnego zgromadzenia zatwierdzającego sprawozdanie finansowe za ostatni pełny rok obrotowy pełnienia funkcji. W związku z tym liczę, (...)

 • Wybór audytora dla badania sprawozdania S.A.31 Stycznia 2007

  Spółka akcyjna planuje wybór audytora do badania sprawozdania za rok 2006. Czy są jakiekolwiek przeszkody, by Spółkę audytował audytor, który robił to za rok 2005 i rok (...)

 • Sprawozdanie finansowe spółki a wspólnicy25 Kwietnia 2006

  Przygotowane sprawozdanie finansowe za rok 2005 jest gotowe i czeka na zatwierdzenie na najbliższym posiedzeniu wspólników. Jakie obowiązki ma spółka wobec wspólników w związku z (...)

 • Obowiązek sporządzenia sprawozdania finansowego1 Kwietnia 2004

  ze sprzedaży towarów i produktów oraz operacji finansowych za rok obrotowy stanowiły równowartość w walucie polskiej co najmniej 5 000 000 euro. Za rok obrotowy uznaje się rok (...)

 • Zgromadzenie wspólników w spółce z o.o.13 Czerwca 2007

  Jestem jedynym członkiem zarządu - prezesem spółki z o.o. Obecnie biuro rachunkowe które prowadzi nasze księgi, przygotowuje bilans za rok 2006. Bilans ten nie musi być badany. Zgodnie (...)

 • Skutki niezatwierdzenia sprawozdania zarządcy 16 Grudnia 2013

  Zarządca sądowy nieruchomością złożył w sądzie sprawozdanie za rok 2012. Ja wniosłem o nie zatwierdzenie (odrzucenie) sprawozdania. Jakie rodzi konsekwencje dla zarządcy sądowego, (...)

 • Wysokość renty z tytułu niezdolności do pracy spowodowanej chorobą zawodową29 Stycznia 2012

  następnego roku kalendarzowego.)po 1,3% podstawy wymiaru za każdy rok okresów składkowych - z uwzględnieniem pełnych miesięcy,po 0,7% podstawy wymiaru za każdy rok (...)

 • Podstawa wymiaru emerytury10 Kwietnia 2012

  .   Wskaźnik wysokości podstawy wymiaru nie może być wyższy niż 250 %.   Podstawa wymiaru emerytury w roku 2012 powinna być ustalana na podstawie ogłoszenia Prezesa GUS za (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

  Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

  Wysokie ODSZKODOWANIA (do 10 lat wstecz) za bezumowne korzystanie z mienia, czyli zajęcia terenu pod sieci energetyczne (np. przewody biegnące nad Twoją (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane