Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Skarga na przewlekłość postępowania egzekucyjnego25 Marca 2010

  sporządzenia projektu planu podziału warunkowane jest złożeniu na rachunek depozytowy sądu sumy ulegającej podziałowi. Jeżeli do tego doszło skargę należy złożyć na komornika do sądu (...)

 • Cesja wierzytelności i opieszały komornik26 Października 2006

  dotyczy, nastąpiło naruszenie jej prawa do rozpoznania sprawy bez nieuzasadnionej zwłoki, jeżeli postępowanie w tej sprawie trwa dłużej, niż to konieczne do załatwienia sprawy egzekucyjnej (...)

 • Skarga na przewlekłość postępowania1 Sierpnia 2001

  niewłaściwy może złożyć skargę do przewodniczącego wydziału, w którym rozpoznawana jest jego sprawa lub do prezesa sądu miejsca rozpoznawania sprawy. W każdym sądzie okręgowym (...)

 • Skarga na decyzje SKO28 Lipca 2006

  . 127 KPA od decyzji wydanej w pierwszej instancji przysługuje prawo do odwołania się tylko do jednej instancji. Skarga do Sądu Administracyjnego możliwa jest po uprzednim wykorzystaniu (...)

 • Skutki niewłaściwego delegowania sędziego13 Sierpnia 2008

  sądu, do Ministerstwie Sprawiedliwości lub innej jednostki organizacyjnej podległej Ministrowi Sprawiedliwości albo przez niego nadzorowanej, do Sądu Najwyższego - na wniosek Pierwszego (...)

 • Błędne wyliczenie odsetek przez komornika26 Lipca 2007

  doprowadzić do korekty postanowienia komornika. Ostatnią możliwością, gdy będziemy mięli pewność, iż komornik postępuje błędnie, jest zwrócenie się do Prezesa właściwego sądu (...)

 • Skarga na sędziego do prezesa sądu i wyłączenie11 Września 2007

  wydaje się jednak by taki charakter miało powtórne przesłuchanie świadka.   Skarga na sędziego złożona do prezesa sądu ma charakter organizacyjny, administracyjny. Brak podstaw (...)

 • Skarga na Prezesa UOKiK23 Marca 2009

  sprawujący nadzór czyli Prezes Rady Ministrów. skargi i wnioski, organ sprawujący nadzór, odwołania, prezes urzędu ochrony konkurencji i konsumentów, skarga do prezesa, (...)

 • Skarga na bezczynność Urzędu Energetyki6 Czerwca 2003

  administracyjnego. Porszę jednak pamięać, iż - jak wynika z Pana opisu - postępowanie tutaj zostało wszczęte i nie ma w związku z tym bezczynnośći Prezesa. prawo energetyczne, skarga do (...)

 • Określanie wymogów ofet do konkursu przez NFZ26 Października 2010

  . Od decyzji wydanej przez Prezesa Funduszu przysługiwać będzie skarga do sądu administracyjnego.   protest, odwołanie, konkurs ofert, świadczenie opieki zdrowotnej

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Postępowanie dyscyplinarne wobec sędziego

  Skierowano skargę do prezesa S.R. w sprawie niewłasciwej postawy sędziego w trakcie proceu w sprawie cywilnej, który wielokrotnie łamał prawo, kłamał (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)

 • Uciążliwi lokatorzy

  Mieszkamy w wieżowcu na IX p. powyżej, na Xp mieszka rodzina, która zachowuje się skandalicznie są bardzo uciążliwymi lokatorami wydaje się im, (...)

 • Rozwód kościelny

  Czy ktoś może mi udzielić informacji, jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać rozwód kościelny? (ada) Prawdę mówiąc jeszcze nie konsultowałem (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

  Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane