Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Dowody wpłaty raty leasingowej13 Stycznia 2006

  . Leasingobiorca może powołać się wobec kontrahenta na wszelkie okoliczności, dokumenty itp. świadczące o tym, że uiszczał raty w terminie. Dowodem na to mogą być także faktury i rachunki uproszczone, (...)

 • Podmiotowe zwolnienie z VAT24 Czerwca 2008

  Jako firma szkoleniowa przekroczę przychód w wysokości 50.000 zł rocznie, wystawiając rachunki uproszczone, czyli nie będąc VAT-owcem. Czy w powyższym przypadku - po przekroczeniu limitu przychodu (...)

 • Refakturowanie usług organizacji szkolenia17 Czerwca 2006

  Finansów informuje, iż "refakturowanie kosztów" jest równoznaczne ze sprzedażą usług i winno być opodatkowane podatkiem od towarów i usług według stawek właściwych. Faktury VAT i rachunki uproszczone

 • Eksmisja lokatora18 Września 2009

  czynsz wraz z innymi należnościami nie został uiszczony (rachunki, Pana oświadczenie o tym, iż lokator nie płacił). Wyrok sądowy nakazujący opuszczenie lokalu i wyrok nakazujący zapłatę stanowią, (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane