Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Odszkodowanie od ubezpieczyciela28 Lutego 2005

  się przeciąga. Dowiedziałam się, że z powodu nie podpisania przeze mnie stosownych dokumentów. Mało tego, niedawno wpłynęło pismo mojego męża o zamrożenie całej kwoty do czasu podziału majątku. (...)

 • Odszkodowanie z OC lub Autocasco3 Lipca 2006

  rozliczana z OC sprawcy, który także jest ubezpieczony w PZU. Obecnie czekam na wycenę szkody przez biegłego z PZU, który już auto oglądał i wstępnie stwierdził, że prawdopodobnie będzie (...)

 • Odszkodowanie za wypadek śmiertelny6 Listopada 2004

  ruchu bez zjechania do krawędzi drogi. Mężczyzna wysiadł z niego, a potem wtargnął na przeciwny pas ruchu, ponosząc śmierć na miejscu. Kierowca transita nie ponosił żadnej winy: dokumenty, (...)

 • Odpowiedzialność ubezpieczyciela z OC12 Listopada 2006

  (ubezpieczonego). Bez wątpienia jest związek przyczynowy między powstałą szkodą wypadkiem i niemożnością korzystania z samochodu, który służył do działalności gospodarczej. Koszty najmu samochodu (...)

 • Udostępnienie akt szkody22 Listopada 2004

  zakończeniu postępowania) ze względu na brak przesłanek do wypłaty odszkodowania. Powinien to uczynić wskazując podstawy na jakich opiera odmowę spełnienia świadczenia. Jeżeli ubezpieczony (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Poszukuję osób oszukanych przez PZU

  Jesli ktoś został oszukany przez PZU po wypadku lub stłuczce. Przy wycenie szkody PZU często proponuje (bezprawnie) zamienniki. Przygotowuje materiał (...)

 • PZU - chcę wnieść sprawę do sądu za brak wypłaty odszkodowania

  Kochani błagam o pomoc. PZU nie chce wypłacić mi odszkodowania. Wszelkie możliwe drogi wykorzystałam, został mi sąd. Co radzicie zrobić? Kwota (...)

 • Odszkodowanie

  Jestem zatrudniona w zakladzie pracy na 3/4 etatu.Trzy tygodnie temu w domu złamałam rękę.Czy po zakończeniu L-4 mogę ubiegać sie o jakieś odszkodowanie?I (...)

 • Wybity bark...

  Mam pytanie - czy jeśli doszło do wybicia barku na chodniku w mieście i poszkodowany ma założony gips i nie może pracować to może starać się (...)

 • Kolizja drogowa - POZEW PZU??

  Witam. Prowadzilem dzialalnosc gospodarcza. Podczas dojazdu do klienta moj pracownik mial wypadek z winy pani prezes PZU, ktora prowadzila drugie auto. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane