Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Uzyskanie kwalifikacji operatora koparkoładowarki29 Lutego 2008

  programowego kursu, lecz na podstawie potwierdzonej praktyki na stanowisku operatora urządzenia. Czy podobnie jest w przypadku pozyskania kwalifikacji na operatora koparko-ładowarki? (...)

 • Wezwanie do zapłaty nieistniejących zobowiązań3 Stycznia 2007

  zostało skierowane przez firmę windykacyjną działającą na zlecenie operatora. W rozmowie z windykatorem sprawa została wyjaśniona; do biura została wysłana kopia umowy o cesję usługi i (...)

 • Czy kara pieniężna za jazdę bez biletu przedawnia się?10 Kwietnia 2015

  na posiedzeniu niejawnym wydaje zaświadczenie, w którym stwierdza, że wyrok zaoczny lub nakaz zapłaty został uznany za doręczony na oznaczony adres w trybie określonym w § 1. Zatem, (...)

 • Przedawnienie roszczeń po rozwiązaniu umowy z telewizją cyfrową14 Marca 2005

  od dnia, w którym roszczenie stało się wymagalne. Odnosząc powyższe uwagi do pytania, termin przedawnienia roszczenia zarówno o zwrot dekodera, jak i zapłaty kwoty pieniężnej z tytułu

 • Środek odwoławczy składany za granicą19 Marca 2009

  przewodniczącego wydziału udałam się na rozmowę i dowiedziałam się, że syn był ukarany grzywną 300,- zł, a ponieważ jej nie zapłacił- został skazany na karę więzienia na 15 (...)

 • Wysyłanie sms-ów a prawo do prywatności10 Stycznia 2007

  założyć, że wysyłane sms-y nie są pomyłką, tylko celowym działaniem mającym na celu dręczenie jednego z małżonków i próbę niszczenia relacji w małżeństwie i rodzinie. Na numer, (...)

 • Niedotrzymanie warunków zawartej umowy28 Stycznia 2004

  Podpisując umowę z jednym z operatorów sieci komórkowej wyznaczony został termin płatności za faktury na 5 dzień każdego miesiąca. Operator bez mojej wiedzy zmienił termin na 2-go dnia miesiąca

 • Czy Urząd Skarbowy ma prawo zająć mi konto za niepłacony abonament RTV? 28 Maja 2015

  ? Niniejsza opinia prawna zawiera analizę sytuacji oraz wskazanie odpowiedzi na zadane pytania w oparciu o przepisy ustawy z dnia 21 kwietnia 2005 roku o opłatach abonamentowych (tekst jednolity: (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Aplikacja kuratorska

  W środe idę na rozmowę kwalifikacyjną do Sądu Okręgowego w sprawie aplikacji kuratorskiej.Jeżeli ktoś mógłby mi powiedzieć z czego się przygotować (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

  Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez wzglądu na to, czy są płacone, (...)

 • Społeczny kurator sądowy

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, (...)

 • ILE TRWA ROZWÓD ???

  Bardzo proszę, powiedzcie mi ile czasu trwa rozwód, jeśli zarówno ja jak i mój mąż jestesmy zgodni co do rozwodu i nie mamy dzieci.. Z góry dziękuje.. (Stella) (...)

 • Sprzedam prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

  Załatwie prawo jazdy, świadectwo lub inny dokument 100% legalne ! Po więcej informacji pisać na e-mail: truedocument@gmail.com [cytat] Załatwie prawo (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane