Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Zażalenie na postanowienie sądu7 Września 2007

  , natomiast ocena prawna i wskazania co do dalszego postępowania wyrażone w uzasadnieniu wyroku sądu II instancji wiążą zarówno sąd, któremu sprawa została przekazana, jak i sąd II (...)

 • Zastępstwo procesowe7 Kwietnia 2005

  sprawa toczyć się będzie w trybie apelacyjnym, gdzie pierwszą instancją był sąd gospodarczy okręgowy? 1. Pełnomocnik nie będący adwokatem lub radcą prawnym będzie mógł występować (...)

 • Pozew o rozwód a pozew o alimenty4 Stycznia 2007

  złożenia pozwu, to czy okazując ten dokument w sądzie na sprawie o alimenty, sprawa ta będzie biegła dalej czy zostanie wstrzymana? Co ma priorytet - sprawa o alimenty (...)

 • Zwolnienie od opłaty sądowej2 Grudnia 2005

  Sąd Rejonowy w sprawie o używanie cudzej własności bez zgody właściciela zasądził koszty sądowe 17 600zł, a następnie zmniejszył je na wniosek do 80 zł i przekazał sprawę do wyższej instancji (...)

 • Niespłacone raty leasingu2 Lutego 2004

  auta i skierowali nakaz zapłaty tego weksla do Sądu. Sprawa w sądzie CHYBA trwa, pisze chyba, gdyż od 2002 roku nie otrzymałem od Sądu żadnego pisma w tej sprawie. Jak rozstrzygnąć (...)

 • Jak odzyskać wynagrodzenie?8 Marca 2010

  członka zarządu powoduje, iż organ jako taki nie istnieje. Taki stan jest wysoce niepożądany i wspólnicy spółki powinni jak najszybciej powołać nowy zarząd. W braku woli wspólnikó

 • Ustalenie kosztów zastępstwa procesowego29 Listopada 2007

  zapłaty został uchylony w całości, sprawa zatem będzie rozpoznawana dalej w odniesieniu co do kwoty nieumorzonej. Jeśli zaś nakaz został uchylony jedynie w części, (...)

 • Prowadzenie postępowania w sprawach rodzinnych25 Stycznia 2006

  się Pani starać o ustanowienie adwokata z urzędu w celu reprezentowania Pani w sądzie. rodzina, postepowanie, rozwód, opieka, władza rodzicielska, dziecko, alimenty, pełnomocnictwo, (...)

 • Nieobecność adwokata na rozprawie6 Lutego 2006

  Pracownicy do prowadzenia sprawy w sądzie pracy udzieli pełnomocnictwa adwokatowi. Sprawa została przegrana. Pracownicy zdecydowali, że odwołają się do sądu wyższej instancji. (...)

 • Przedawnienie należności21 Stycznia 2010

  109.874,99. Dowiadywałem się w Sądzie, poinformowano mnie, że mogę wpłacić 100zł i wziąć udział w licytacji. Czy to jest zgodne z prawem, jeżeli jest w oficjalnym obwieszczeniu (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • mąż chce mi odebrac dziecko!!!!

  Zlozylam pozew o przyznanie wladzy rodzcielskiej.w tym momencie maz przetrzymuje dziecko[3-letnia coreczke]u siebie w domu,nie pozwalajac mi na swobodne (...)

 • Dobry adwokat - warszawa

  Witam. Poszukuję dobrego adwokata spraw rodzinnych w wawie. Polecam mec. Supera. pozdrawiam. strona supera.pl. Fala Moją sprawę prowadzi mec.Rogoyski, (...)

 • Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

  Wkrótce mam rozprawę rozwodową. Ja i mój mąż mamy adwokatów i pewnie damy sobie nieźle "czadu". Mąż wniósł o rozwód mimo że mamy maleńkie (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

  Czy jest możliwość pozbawienia ojca praw rodzicielskich i żeby także płacił alimenty. Proponował mi bym usuęła ciążę i wogóle nie interesował (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane