Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Moc dowodowa protokołu zdawczo-odbiorczego20 Lipca 2006

  chcąc odebrać meble i wyposażenie. Spisaliśmy protokół zdawczo/odbiorczy o następującej treści (tak sobie zażyczyli): Protokół zdawczo/odbiorczy przekazania (...)

 • Protokół zdawczo-odbiorczy30 Października 2017

  się o tym również znaleźć wzmianka w protokole. W praktyce do tego typu protokołu często dołączane są zdjecia wykonane w dniu przekazania lokalu kupującemu. protokół zdawczo-odbiorczy, (...)

 • Odpowiedzialność zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej16 Lutego 2006

  bez żadnych opisów, umów itp. Jednocześnie Przekazujący sporządził własny protokół zdawczo-odbiorczy, który opisuje nieruchomość bez uwag. W/w protokół podpisało dwóch (...)

 • Brak protokołu odbiorczego podstawą zakwestionowania faktury12 Lipca 2011

  ). podatek, faktura, protokół, odbiorczy, kontrahent, wystawienie, moment, podpisany, zdawczo- odbiorczy, wykonanie, poprawność,

 • Data wykonania usług budowlanych2 Sierpnia 2005

  umowy, stanowiąc nie tylko potwierdzenie wykonania, ale też akceptację inwestora co do sposobu i zakresu realizacji umowy. wykonanie usługi, protokół zdawczo-odbiorczy, usługi budowlane

 • Obiecanie zawarcia umowy a umowa przedwstępna16 Grudnia 2004

  zajmowany w oparciu o tytuł np. najmu czy bezprawnie właściciel może żądać eksmisji albo po rozwiązaniu umowy albo ze skutkiem natychmiastowym. Protokół zdawczo-odbiorczy to najprościej (...)

 • Odpowiedzialność sprzedawcy na zasadzie ryzyka a zwolnienie się z opowiedzialności z tytułu rękojmi za wady fizyczne16 Czerwca 2011

  , zwolnienie się, zasada, rękojmia, sprzedawca, kupujący, protokół, zdawczo, odbiorczy, podpis,strona, nieruchomość, kupujący

 • Odszkodowanie za bezumowne korzystanie7 Lutego 2005

  2004 za bezumowne korzystanie z magazynu argumentując to tym, że nie otrzymał od nas kluczy i że nie został sporządzony protokół zdawczo-odbiorczy. W umowie jest zapis, że po zakończeniu (...)

 • Środki ochrony własności26 Lipca 2006

  oraz podpisany protokół zdawczoodbiorczy. Może Pan zatem zgłosić organom ścigania popełnienie przez lokatora przestępstwa naruszenia miru domowego z art. 193 kk. Natomiast (...)

 • Wada oświadczenia woli o rozwiązaniu umowy26 Lipca 2010

  1.05.2010r. Zobowiązuję się pospisywać liczniki i uregulować wszystkie opłaty oraz protokół zdawczo-odbiorczy”. Budynek w stanie dobrym bez uwag. Kaucja rozliczona w całości. (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Bezpodstawne wezwanie do zapłaty TAURON!

  Witam, w obecnym roku sprzedaliśmy z żoną 2 mieszkania by kupić jedno większe. Pech chciał, że obydwoje mieliśmy dostawcę energii firmę tauron. (...)

 • protokół zdawczo-odbiorczy

  witam mam prośbę czy ktos zna stronę www, na ktorej znajde wzór protokołu zdawczo-odbiorczego jaki nalezy sporzadzic przy przekazaniu mieszkania zakupionego (...)

 • Aneks do odbioru technicznego !!!! Nie chcą oddać kaucji

  Witam Najpierw chciałabym przedstawić sprawę : Wynajmowałyśmy z koleżankami mieszkanie i dostałyśmy wypowiedzenie miesięczne umowy najmu( nie (...)

 • Umowa o dzieło - ciemność

  Drodzy Panowie . Mam problem. Podpisałem umowe o dzieło na wykonanie schodów według załączonego do niej projektu. Przed ich wykonaniem wpłaciłem (...)

 • Mieszkanie z zasobu mieszkaniowego miasta

  Witam zwracam się z prośbą o pomoc/poradę do forumowiczów w bardzo zawiłej sprawie. Jestem jednym z lokatorów kamienicy w której dosłownie dzieją (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane