Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Właściwość miejscowa prokuratury14 Lipca 2005

  , prokuratura, doniesienie

 • Doniesienie o popełnieniu przestępstwa20 Lutego 2006

  urzędu ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję”. Właściwy dla złożenia doniesienia nie jest Sąd, lecz Policja lub Prokuratura. doniesienie, przestępstwo, popełnienie

 • Ocena złożonego wniosku o popełnieniu przestępstwa6 Lutego 2006

  przestępstwa, to prokuratura traktuje wniosek jako doniesienie o jednym z przestępstw. Zgodnie z art. 118 kodeksu postępowania karnego znaczenie czynności procesowej ocenia się według treści (...)

 • Umowa dzierżawy a zbycie przedmiotu29 Czerwca 2004

  , doniesienie o popełnieniu przestępstwa. Prokuratura rejonowa oddaliła moje doniesienie stwierdzając, że pokrzywdzeni wiedzieli o sprzedaży nieruchomości i powinni niezwłocznie opuścić (...)

 • Doniesienie do prokuratury12 Grudnia 2011

  określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.   Doniesienie do prokuratury raczej nie przyniesie spodziewanego efektu. Prokuratura najpewniej odmówi wszczęcia postępowania

 • Upublicznienie pisma do prokuratury2 Czerwca 2005

  (również aby mnie zastraszyć) kłamliwe doniesienie do prokuratury i ja byłem tam fatygowany oraz musiałem wytłumaczyć, że jest to kłamliwe doniesienie (oczywiście sprawę umorzono). Czy (...)

 • Złożenie doniesienia o popełnieniu przestępstwa10 Czerwca 2003

  doniesienie o popełnieniu przestępstwa do prokuratury rejonowej. Czy obowiązuje w takim przypadku jakiś termin, po którym prokuratura może odmówić przeprowadzenia postępowania z uwagi na (...)

 • Powiadomienie o umorzeniu postępowania29 Marca 2006

  Prokuratura prowadziła postępowanie, w którym ja występowałem jako ujawniony pokrzywdzony, chociaż nie ja byłem osobą, która złożyła doniesienie w tej sprawie. Dowiedziałem się, że prokuratura

 • Zażalenie na umorzenie dochodzenia23 Grudnia 2005

  doniesienie przedkładając odpowiednie dowody, lecz nie jest Pan osobą pokrzywdzoną. Bez względu na to obowiązkiem prokuratury było zawiadomienie Pana o umorzeniu dochodzenia - co prokuratura (...)

 • Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa29 Marca 2005

  - składający doniesienie - mam prawo skutecznie wnioskować o poinfomowanie mnie (np. korespondencyjnie), na jakim etapie znajduje się sprawa, jakie czynności podjęła prokuratura, co ustalono (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

  Jak zaprzeczyć ojcostwu po upływie ustawowym okresie 6 miesięcy?Proszę o pomoc. (sylwek) ...powiem szczerze.... - mozna dobrym argumentem.... - prosze (...)

 • Wyłudzenia rent

  Znam osobę,która od kilku lat "kupuje" rentę.Parę lat temu gr.II. Obecnie ze wzgl. na wzrost cen tej usługi, tylko III gr. i tylko na rok.Policja (...)

 • doniesienie o niealimentacji

  Komornik przysyła mi na dzieci o ponad połowę mniejsze alimenty niż mam zasądzone. Kiedy poprosiłam o wyjaśnienie, pierwsza odpowiedź brzmiała, (...)

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

  Szanowni Państwo, zauważyłem, że stale przewija się przez to forum ten sam temat. Ponieważ jestem ojcem dwojga dzieci, które niezmiernie kocham (...)

 • CZY KTOŚ SCIAGAL ALIMENTY PRZEZ PROKURATURE????

  PROSZE O POMOC. Komornik nie jest w stanie sciagnąć zaległe alimenty- wskazał mi drogę PROKURATURA-co robic??? Jak sie załatwia takie sprawy? (Olka) (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane