Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Czy mogę wymienić prawo jazdy angielskie na polskie? 23 Kwietnia 2015

  prawo jazdy odpowiedniej kategorii, za opłatą, o której mowa w art. 10 ust. 1, oraz po uiszczeniu opłaty ewidencyjnej, po zwrocie zagranicznego dokumentu organowi wydającemu prawo (...)

 • Czy prawo jazdy się przeterminowuje? 23 Lipca 2015

  należy wskazać na art. 150 ustawy prawo o ruchu drogowym, w którym czytamy, iż: 1. Prawa jazdy i inne dokumenty uprawniające do kierowania pojazdami lub potwierdzające dodatkowe (...)

 • Wydanie prawa jazdy osoby zameldowanej w Polsce3 Czerwca 2009

  czas kursu i egzaminu na prawo jazdy) i pracuje za granica może normalnie ubiegac się u wydanie ww dokumentu po pozytywnie zdanym egzaminie państwowym. Zgodnie z art. 90 ust. 1 (...)

 • Dokument niezbędne do kontroli przewoźników17 Listopada 2007

  czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym, a w tym stanu technicznego pojazdów. W związku z niniejszym przepisem inspektor ruchu drogowego ma prawo wylegitymować kierowcę z dokumentu prawa jazdy, (...)

 • Prowadzenie traktora bez prawa jazdy9 Września 2004

  osoba, która nie ukończyła 18 lat, może uzyskać prawo jazdy kategorii A1, B1 lub T za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów. prawo jazdy, prawo o ruchu dorgowym, (...)

 • Poronienie a urodzenie martwego dziecka22 Kwietnia 2010

  . Na gruncie ustawy Prawo o aktach stanu cywilnego nastąpiło rozróżnienie urodzenie dziecka żywego lub martwego. Przepisy tej ustawy nie zawierają natomiast pojęcia poronienia. Prawna granica

 • Zatarcie skazania a pytanie o karalność10 Lutego 2009

  W 2006 r. zagubiłem prawo jazdy i złożyłem wniosek o duplikat w wydziale komunikacji, po który się nie zgłosiłem, bo po jakimś czasie odnalazłem dokument prawa jazdy. Zapomniałem (...)

 • Umowa zlecenie 12 Marca 2010

  - zleceniobiorca wykona zlecenie polegające na : Kierowca - przewóz towaru, czy wystarczy że posiada prawo jazdy czy powinien mieć dodatkowe dokumenty? Żadne przepisy prawa nie ustanawiają (...)

 • Dokument uprawniający do kierowania samochodem28 Maja 2004

  drogowego. prawo jazdy, ruch drogowy, droga, kierowanie samochodem, dokumenty

 • Równoważnik dla funkcjonariusza Służby Granicznej7 Lipca 2005

  służby wzięto by granicę znajdująca się w pobliżu mojej posesji odległość przekroczyłaby 30 km, tym samym nabyłbym prawo do równoważnika za brak kwatery. Od której granicy należy liczy (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Sprzedam prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

  Załatwie prawo jazdy, świadectwo lub inny dokument 100% legalne ! Po więcej informacji pisać na e-mail: truedocument@gmail.com [cytat] Załatwie prawo (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

  Witam.mam znajomą ktyóra prosiła mnie o poszukiwanie informacji na temat możliwości pozwania pracodawcy - pracowała bez umowy i została oskarżona (...)

 • Załatwie prawo jazdy!!!

  Załatwie prawo jazdy. z wpisem 3000 zł bez 1800 zł. Sam załatwiałem sobie i złapalem dobry kontakt, wiarygodny 100 %. niestety bez zaliczek nikt (...)

 • Malzenstwo z cudzoziemcem

  1. Chce zawarzec zwiazek malzenski z cudzoziemcem (Wlochem), jakie prawo bedzie w tym przypadku obowiazujace, polskie czy wloskie? 2. Czy zalezy to od (...)

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

  Szanowni Państwo, zauważyłem, że stale przewija się przez to forum ten sam temat. Ponieważ jestem ojcem dwojga dzieci, które niezmiernie kocham (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane