Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Zgoda na dysponowanie nieruchomością15 Października 2007

  , wykazująca jego prawo do dysponowania nieruchomością na cele budowlane, musi być zgodą wyraźną. Musi z niej jednoznacznie wynikać prawo do (...)

 • Pozwolenie na budowę a zwrot VAT27 Czerwca 2006

  potwierdzające prawo do dysponowania nieruchomością na cele budowlane i tytuł prawny do mieszkania lub domu, jeśli zwrot mają uzasadniać wydatki na (...)

 • Rezygnacja z adaptacji wspólnego strychu22 Sierpnia 2007

  wynika, że uzyskali Państwo zgodę Wspólnoty mieszkaniowej na adaptację wspólnej części strychu. Na podstawie tej zgody uzyskali Państwo prawo do dysponowania nieruchomością (...)

 • Budowa domku letniskowego2 Lutego 2010

  rozpoczęcia. Do zgłoszenia należy dołączyć dowód stwierdzający prawo do dysponowania nieruchomością na cele budowlane. Ustawa nie wymienia (...)

 • Zarządca nieruchomości a zgłoszenie robót15 Marca 2008

  ;łwłaściciela.Nie zmienia to jednak faktu, że by złożyć zgodne z prawdą oświadczenie o posiadanym prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane, trzeba (...)

 • Przepisanie pozwolenia na budowę na inny podmiot12 Stycznia 2004

  oświadczenie, o posiadaniu prawa do dysponowania nieruchomością na cele budowlane. Należy pamiętać, że zgodnie z ustawą prawo budowlane, poprzez prawo (...)

 • Prawo do zabudowy nieruchomości5 Września 2003

  spełnieniu określonych warunków zamiennych. Inwestor zobowiązany jest przedstawić dokument potwierdzający prawo do dysponowania nieruchomością na cele budowlane. (...)

 • Wniosek o wydanie pozwolenia na budowę7 Grudnia 2004

  1. Czy w oświadczeniu o posiadanym prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane mogę nie wyszczególniać oświadczeń właścicieli działek tylko wypełnić (...)

 • Inwestycja na gruncie jednego ze wspólników28 Lipca 2010

  warunki zawarte w pozwoleniu na budowę; 2) oświadczenie nabywców, iż posiadają oni prawo do dysponowania nieruchomością na cele budowlane. Nabywca (...)

 • Prawo do dysponowania nieruchomością25 Września 2007

  się o pozwolenie na budowę obiektu i mam problem z wypełnieniem oświadczenia o posiadanym prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane. Czy wystarczy, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane