Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Maszynista a praca w warunkach niebezpiecznych.6 Września 2012

  poz. 1650): Przez prace szczególnie niebezpieczne rozumie się prace, o których mowa w niniejszym rozdziale, oraz prace określone jako szczególnie niebezpieczne w innych (...)

 • Pomieszczenie tymczasowe15 Maja 2013

  , oświetlenie naturalne i elektryczne, możliwość ogrzewania, niezawilgocone przegrody budowlane oraz zapewniające możliwość zainstalowania urządzenia do gotowania posiłków, zapewniające (...)

 • Zgłoszenie sprzętu do urzędu celnego5 Maja 2011

  wykonywania prac. Jest to sprzęt elektroniczny taki jak komputery, telefony, narzędzia elektryczne. Sprzęt jest zabierany przez pracowników jako bagaż. Czy przy wylocie pracownicy powinni zgłaszać (...)

 • Zawieszenie prawa do emerytury18 Lutego 2011

  zatrudniły się ponownie, będą nadal miały prawo do wypłaty emerytury. W związku z tym, że wspomniana ustawa zobowiązała ZUS do poinformowania zainteresowanych do końca stycznia 2011 roku o wprowadzonych

 • Pozostałe usługi instalacyjne - stawka VAT19 Marca 2012

  , prace budowlane, remont

 • Aport udziałów do Spółki Akcyjnej14 Czerwca 2010

  wejść w życie od roku 2011. W zakresie opodatkowania podatkiem od towarów i usług (VAT) wniesienie udziałów w spółce z o.o.aportem do spółki akcyjnej, o ile obró

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane