Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Potwierdzenie zapłaty dokumentem KP22 Lipca 2010

  żąda od Pana zapłaty. Dokument KP, który Pan opisał może nie być wystarczający. Brakuje na nim podpisu pracownika firmy, aby mógł być on potraktowany jako w pełni wiarygodne pokwitowanie

 • Zakup samochodu ciężarowego z państwa UE6 Lutego 2008

  sprzedaż samochodu, zatem w zasadzie jedynym dokumentem potwierdzającym sprzedaż, istotnym z podatkowego punktu widzenia będzie umowa sprzedaży samochodu, która powinna zawierać również potwierdzenie (...)

 • Zarachowanie odsetek15 Marca 2007

  odsetki i koszty procesu gotówką zapewne zażąda stosownego pisemnego pokwitowania, jeśli natomiast uiści je w przelewem bankowym będzie miał potwierdzenie w formie polecenia przelewu. Podobnie (...)

 • Zakup używanego traktora w Szkocji2 Września 2008

  opodatkowaniu VAT w Polsce. Sprowadzający pojazd musi jedynie w urzędzie skarbowym złożyć druk VAT-24, czyli wniosek o potwierdzenie braku obowiązku zapłaty podatku. Otrzyma je na druku VAT-25 (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane