Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Sfałszowanie podpisu pod dokumentem27 Lutego 2012

  . wyrok SN z dnia 25 października 1979 r., II KR 10/79, OSNPG 1980, nr 11, poz. 127). dokument, podpis, fałszerstwo, podrobienie

 • Przestępstwo fałszerstwa dokumentów8 Marca 2004

  adwokata o indywidualną poradę prawną. fałszerstwo, podrobienie dokumentu, przygotowanie do przestępstwa, dokument, fałszerstwo dokumentu

 • Podrobienie podpisu. 13 Sierpnia 2015

  , podczas gdy w rzeczywistości tak nie jest. W grę może wchodzić podrobienie całości dokumentu lub tylko jego fragmentu. Podrobieniem będzie więc zarówno podrobienie całego tekstu dokumentu (...)

 • Podrobienie podpisu29 Stycznia 2012

  pozbawienia wolności do lat 2. dokument, podpis, podrobienie

 • Kara za podrobienie dokumentu według kodeksu karnego21 Lipca 2011

  2. kara, przestępstwo, dokument, podrobienie, podpis, autentyczność, szkoda, wola, używa, grzywna, kara ograniczenia wolności, pozbawienia, blankiet, autentyczny, przerabia

 • Obrót podróbkami a odpowiedzialność karna25 Lipca 2012

  szkody trzeba jednak każdorazowo udowodnić, podobnie jak związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy czynem zabronionym a powstaniem szkody. Podróbki, własność przemysłowa, prawo karne, podrobienie znaku

 • Odmowa złożenia próbki pisma a przeszukanie3 Września 2007

  zatrzymać. Dowodem w sprawie o podrobienie podpisu mogą być natomiast inne dokumenty, na których widnieje podpis domniemanego sprawcy. podpis, sfałszowanie, podrobienie, pismo, próbka, pobranie, (...)

 • Wypełnienie umowy in blanco14 Października 2005

  uzna to za konieczne. świadczenie usług, podpis, podrobienie dokumentu, umowa, in blanco, usługa

 • Sfałszowanie podpisu na deklaracji13 Marca 2002

  § 1, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. podpis, fałszerstwo, prawo karne, kara, przestępstwo, podrobienie podpisu

 • Sfałszowanie dyplomu ukończenia szkoły a odpowiedzialność karna18 Lipca 2011

  , przerobienie) stanowi czyn opisany w art. 270 § 1 kk. definicja, dokument, urzędowy, dyplom, podrobienie, fałszerstwo, studium, CD, komputer, prywatny, urzędowy, papier, dyskietka, krajowy, międzynarodowy

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Pomocy!!! Podrobienie podpisu! Opinia grafologa

  Temat: podrobienie podpisu kara Pracowałam jako akwizytor mając 22-23 lata, dla firmy energetycznej, w 2011 roku została podpisana umowa ( do jej akceptacji (...)

 • PODROBIENIE PODPISU !!

  Witam. Ostatnio miałam nieciekawą sytuację (uszkodziłam auto pewnego pana). Dostałam od niego pismo, w którym informuje mnie o okresie zapłaty za (...)

 • podrobienie podpisu

  podrobila podpis mamy i wniosla sprawe o uniewaznienie aktu notarialnego celem osiagnięcia korzyści majątkowej co za to grozi i gdzie to zglosićprosze (...)

 • Podrobienie Legitymacji

  Witam dzisiaj na pkp konduktor zabrał mi podrobioną legitymacje był zmieniony rok z 2010 na 2011 ;/ I mam pytanie co teraz konduktor z nia zrobi ? Prosze (...)

 • Podrobienie oświadczenia

  Ponad 10 lat temu znajoma podrobiła mój podpis. Przyniosła do sądu oświadczenie, które rzekomo ja pisałem. Sądowy grafolog jednoznacznie odrzucił, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane