Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Zaświadczenie komornika o bezskuteczności egzekucj20 Listopada 2008

  Polityki Społecznej z dnia 28 lipca 2008 r. w sprawie sposobu i trybu postępowania, sposobu ustalania dochodu oraz wzorów wniosku, zaświadczeń i oświadczeń o ustalenie prawa do świadczeń (...)

 • Nietworzenie funduszu a termin informacji12 Grudnia 2007

  u danego pracodawcy w pierwszym miesiącu danego roku kalendarzowego. W związku z powyższym, w przedstawionym stanie faktycznym pracodawca powinien poinformować pracowników o nietworzeniu funduszu (...)

 • Świadczenia po likwidacji Funduszu Alimentacyjnego11 Lutego 2004

  , zaświadczenie z urzędu pracy o braku propozycji zatrudnienia lub innej pracy zarobkowej dla osoby ubiegającej się o dodatek, o którym mowa w art. 11, zaświadczenie pracodawcy (...)

 • Roszczenia właściciela mieszkania wobec wspólnoty 28 Stycznia 2008

  odpływowej, został wymieniony cały pion kanalizacyjny. W związku z powyższą sytuacją poszedłem złożyć podanie do administracji o wycenienie szkód i pokrycie kosztów remontu mieszkania. (...)

 • Świadczenie urlopowe10 Lipca 2007

  nie krótszy od 14 dni kalendarzowych. Czy taki ekwiwalent należy się pracownikom mimo, że korzystają oni z funduszu socjalnego np. w formie bonów towarowych i in.? Przyjmujemy, iż przez (...)

 • Oskładkowanie świadczeń urlopowych10 Stycznia 2005

  ustawy o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych. Świadczenie urlopowe, o którym mowa w powołanej ustawie, wypłacane jest wówczas, kiedy zakład nie tworzy funduszu. Natomiast (...)

 • Skutki niewłaściwego delegowania sędziego13 Sierpnia 2008

  obligatoryjnej, zawierać również część fakultatywną, np. wniosek o wezwanie na rozprawę świadków i biegłych, a ponadto dodatkowe wnioski związane z odrębnością skargi o (...)

 • Używanie nazwy skróconej na fakturze2 Stycznia 2006

  tutaj przede wszystkim o rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 5 kwietnia 2004 roku w sprawie wzorów dokumentów związanych z rejestracją podatników w zakresie podatku od towarów i (...)

 • Roszczenia FGŚP w egzekucji administracyjnej21 Lipca 2005

  pracodawcy (Dz. U. 2002 r., Nr 9, poz. 85) - przy podziale kwoty uzyskanej z egzekucji nieruchomości, wynikające z prawomocnego wyroku roszczenia Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych (...)

 • Świadczenie urlopowe, o którym mowa w przepisach ustawy o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych17 Lutego 2011

  Którym pracownikom przysługuje świadczenie urlopowe, o którym mowa w przepisach ustawy o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych? Świadczenie urlopowe nie jest świadczeniem (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • alimenty

  alimenty na zone Alimenty na żone płaci się tylko 5 lat jeżeli z twojej winy zostało przez sąd uznane rozpad małżeństwa lub jeżeli żona jet (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego (...)

 • proces prywatno-skargowy o znieważenie

  Bardzo proszę o informację jak napisać taki pozew o zniesławienie. Jako dowód mam obraźliwy list i nagranie na dyktafonie...czy to wystarczy? Z góry (...)

 • zapomoga z funduszu socjalnego

  Wszyscy pracownicy naszej firmy dostali zapomogę na święta z funduszu socjalnego, uprzednio składając pisemny wniosek. Jestem w ciąży i od 6 miesięcy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane